مدیریت آموزشی مدیریت آموزش
Introduction

تنها نرم افزار سرویس گرا مبتنی بر رایانش ابری

 
 
 

نرم افزار آنلاین مدیریت آموزشگاه

تعاریف پایه تعاریف پایه لایت

1. تعاریف پایه

تعاریف پایه بخش آموزش از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند و در قسمت های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند وهمانطور که از عنوان آن مشخص است زیرساخت عملیات آموزشی شما را تشکیل میدهد. .

کلاس بندی و جلسات کلاس بندی و جلسات لایت

2. کلاس بندی و جلسات

کد کلاس های مربوطه در هر ترم جهت ثبت نام فراگیران ایجاد می شوند و همزمان با ایجاد هر کد کلاس، جلسات آن هم با بررسی هوشمند تداخل زمانی و کلاسی ایجاد می شوند.

ثبت نام ثبت نام لایت

3. ثبت نام

ثبت نام به دو صورت در لنمیس انجام می شود ، توسط پرسنل آموزشگاه و یا بصورت آنلاین توسط خود فراگیر و در هر کدام از آن ها میتوانید شرایط ثبت نام را باتوجه به تنظیمات مدنظرتان تغییردهید.

آموزش آنلاین آموزش آنلاین لایت

4. اموزش آنلاین

برگزاری آموزش آنلاین در پلفترم های مختلف و در سریع ترین زمان، امکان اتصال سرورهای مشتریان به لنمیس ، امکان ضبط جلسات و نمایش در پرتال فراگیران و ...

بانک سوالات بانک سوالات لایت

5. بانک سوال

امکان تعریف نامحدود هر نوع سوال تستی ، تشریحی ، درک مطلب ، بارگذاری تصویر ، صدا ، ویدئو برای هر سوال و هر گزینه ، انتساب هر سوال به یک یا چند سطح و یا موضوع و ...

آزمون آنلاین آزمون آنلاین لایت

6. آزمون آنلاین

امکان تعریف نامحدود آزمون با شرایط برگزاری مختلف و استفاده از سوالات مختلف ، تصحیح خودکار، بلافاصله پس از پایان آزمون، نمایش رندوم سوالات برای جلوگیری از تقلب و ....

تکلیف آنلاین تکلیف آنلاین لایت

7. تکلیف آنلاین

پرسنل و یا مدرس می توانند برای هر درس و هر جلسه قالب تکلیف مشخص کنند که بصورت خودکار برای فراگیر ارسال می شود و سپس اقدام به ارسال نتیجه کنند (جزئیات زیادی دارد).

حضور و غیاب حضور و غیاب لایت

8. حضور و غیاب

حضوروغیاب توسط اساتید و یا پرسنل برای هر جلسه انجام می شود و نتیجه به صورت پیامک برای خود فرد و یا والدین ارسال می شود. امکان حضور غیاب بصورت خودکار هم برای کلاس های آنلاین وجود دارد.

نمرات نمرات لایت

9. نمرات

نمرات به دو صورت قابل ثبت هستند ، نمرات پایانی و نمرات روزانه. کاربر می تواند هر تعداد فیلد نمره با عنوان فارسی و لاتین با تعریف سقف نمره برای هر سطح / درس در نظر بگیرد.

تخفیفات تخفیفات لایت

10. تخفیفات

امکان تعریف تخفیف ویژه ثبت نام توسط پرسنل ویا تخفیف ویژه ثبت نام آنلاین توسط فراگیر ، تعیین بازه زمانی برای استفاده از تخفیف و مشخص کردن درس هایی که شامل تخفیف می شوند و ...

گواهینامه ها گواهینامه ها لایت

11. گواهینامه ها

برای آنهایی که سطح، مقطع و یا دپارتمانی را با نمره قبولی گذرانده اند می توان گواهینامه صادر کرد که قابلیت استعلام دارد. طراحی قالب گواهینامه هم توسط پرسنل انجام می شود.

نظرسنجی نظرسنجی لایت

12. نظرسنجی

تعریف نظر سنجی های متنوعی مرتبط با ارزیابی اساتید هر کلاس و یا بصورت کلی ارزیابی آموزشگاه از دیدگاه فرگیران و مدرسین وهمچنین اجباری کردن نظر سنجی برای قبل از ثبت نام و یا مشاهده نمرات.

تماس مراجعه تماس مراجعه لایت

13. تماس مراجعه

یک بخش کاربردی برای مدیریت تماس ها و مراجعات فراگیران متفرقه و امکان پیگیری آنها و همچنین یادآوری جهت پیگیری ها. کاربرد این قسمت مربوط به بازاریابی فراگیران است.

تعیین سطح آنلاین تعیین سطح آنلاین لایت

14. تعیین سطح آنلاین

انجام فرآیند تعیین سطح بصورت کاملا آنلاین برای آموزشگاه های زبان با ثبت درخواست و واریز وجه توسط فراگیران وسپس برگزاری آزمون و انجام مصاحبه آنلاین.

هوشمند سازی هوشمند سازی لایت

15. هوشمند سازی

هوشمند سازی در لنمیس بر مبنای کنترل عملیات مهم ، اطلاع رسانی و همچنین تعیین دسترسی پرسنل تعریف شده است و بسیاری از این فرآیندها بصورت خودکار انجام می شوند.

گزارشات آموزشی
Introduction

گزارشات بخش خدمات آموزشی

 
 
 
 •  ‌لنمیس با ارائه گزارشات کمک می کند تا فعالیت‌های خود را به شیوه‌ای بهتر و اثربخش‌تر کنترل کنید و لیست گزارشات را براساس ترم و یا بازه زمانی که مدنظر دارید تنظیم کنید.
 •  امکان چاپ و دریافت خروجی اکسل از تمامی گزارشات وجود دارد پس تنظیم هوشمندانه و درست گزارش‌ها می‌تواند نقش مهمی در ایجاد هماهنگی میان مدیر و پرسنل داشته باشد و فرایند تسویه حساب که همیشه از چالش‌ها و دغدغه‌های آموزشگاه است را تسهیل کند.
 •   آمار ثبت نامی ها ، پیش ثبت نامی ها
 •   آمار کدهای کلاسی
 •   آمار ریزشی ها
 •   آمار وضعیت نمرات متنوع
 •   غایبین-تاخیری ها
 •   لیست انصرافی ها
 •   گزارش آموزش و پرورش
Introduction

داشبورد پویای لنمیس !

 
 
 
 •   یکی از نقاط قوت نرم افزار لنمیس که کمک زیادی به پرسنل و مدیریت میکند داشبورد پویای آن است .
 •   در داشبورد لنمیس این امکان وجود دارد که از ویجت های مختلفی که هر کدام اطلاعات کاربردی را نشان می دهد استفاده کرده و هر کاربر با توجه به نیاز خود ویجت ها را انتخاب و اولویت نمایش آنها را هم مشخص میکند.
 •   با این کار در یک لحظه فرد میتواند اطلاعاتی را که میخواهد مشاهده کند و همین موضوع سرعت عملکرد پرسنل را افزایش میدهد.
داشبورد لنمیس
Consultation request
به خـانـواده بـزرگ لـنمیـس بپیوندید.
لنمیس؛ مدیریت یکپارچه آموزشگاه