اپلیکیشن اندروید و ios آموزشگاه لنمیس

اپلیکیشن اندروید و ios  آموزشگاه لنمیس

با توجه به فراگیر شدن اپلیکیشنهای مبتنی بر اندروید و ios  و همچنین نیاز موسسات برای ارائه خدمات از این طریق لزوم استفاده از آنها امری اجتناب ناپذیر است. از این رو شرکت پایدار جهت بهبود خدمات دهی موسسات و بالا بردن سطح کیفی آنها اپلیکیشن اپلکیشن اندروید و اپلکیشن ios مرتبط با نرم افزار ارائه کرده است.

این اپلیکیشن مناسب استفاده دانش آموزان ، اساتید و همچنین مدیر سیستم می باشد و تمامی امکانات سامانه تحت وب در آن ارائه گردد. ظاهرا زیبا و کاربر پسوند و ارتباط آن با تمامی قسمت ها نرم افزار و همچنین برگزاری آزمون و آموزش بصورت آنلاین ، ثبت نام آنلاین ، پرداخت اینترنتی و خرید اینترنتی بصورت آنلاین ، سیستم پیام دهی پیشرفته بخشی از امکانات این اپلیکیشن می باشد.

 

برای دانلود اپلیکیشن آموزشگاه لنمیس به نام اپلیکیشن آموزشگاه من  کلیک کنید

 

امکان ارسال پیام یا نوتیفیکیشن لحظه ای برای کسانی که همان لحظه در برنامه آنلاین هستند، با این امکان می توانید به صورت خیلی سریع به تعداد زیادی از کسانی که برنامه را نصب کرده اند اطلاع رسانی کنید.با ارسال این پیام ، فورا برای کاربرانی که به اینترنت متصل باشند، پیغام یا اطلاعیه شما بصورت اعلان بر روی گوشی کاربر نمایان می گردد.

                   ارسال پیام به گوشی از طریق اپلیکیشن لنمیس

                      امکان ارسال اعلان برای کاربران آنلاین در اپلیکیشن اندروید لنمیس وجود دارد!


با استفاده از این اپلیکیشن موسسات قادر خواهند بود در هر زمان بصورت آنلاین با مخاطبین خود در ارتباط باشند ، اساتید به راحتی اقدام به حضور و غیاب دانش آموزان کنند ، نمرات آنها را ثبت کنند و دانش آموزان می توانند با مدرس خود در ارتباط باشند و ثبت نام انجام دهند ، هزینه کلاس را بصورت اینترنتی پرداخت کنند و بسیار خدمات دیگر ... 

 

از دیگر مزایای این اپلیکیشن میتوان به ثبت نام آنلاین و پرداخت شهریه دانش آموزان و امکانات مربوط به ثبت نمره و حضور غیاب توسط اساتید و ده ها امکان دیگر اشاره کرد. ریز امکانات اپلیکیشن در ادامه و پس از بخش دانلود دموی اپلیکیشن ذکر شده است.

 

 

بزودی امکان دانلود نسخه دمو در همین قسمت گذاشته خواهد شد.


جهت مشاهده جزئیات ، یک آیتم را انتخاب کنید

چند تصویر از محیط اپلیکیشن