1برای استفاده از لنمیس آیا نیازی به نصب نرم افزار وجود دارد؟

خیر، نرم افزار مدیریت آموزشگاه تحت وب لنمیس نیازی به نصب اولیه ندارد و فقط کافیست در سامانه ثبت نام کرده و بصورت خودکار فضای کاربری آموزشگاه شما ایجاد شده و از همان لحظه نرم افزار قابل استفاده است.

2برای کار با نرم افزار به چه نوع کامپیوتری نیاز داریم؟ آیا باید سیستم قوی داشته باشیم؟

به دلیل اینکه تمام فرآیند ثبت و پردازش اطلاعات در سرورهای قدرتمند لنمیس انجام میشود ، هیچ نیازی به سیستم قوی نخواهید داشت و تنها ابزار مورد نیاز، کامپیوتری است که فقط بتوانید بر روی آن ویندوز و یک مرورگر استاندارد ( ترجیحاً فایرفاکس و گوگل کروم ) نصب کنید.

3آیا نیاز به تهیه نسخه پشتیبان ( backup ) از اطلاعات داریم؟

فرآیند پشتیبان گیری اطلاعات در سرورهای لنمیس به صورت مداوم و لحظه ای انجام می گیرد و شما هیچ دغدغه ای از این بابت نخواهید داشت. ضمنا شما میتوانید از هر گزارشی که بخواهید خروجی اکسل تهیه کرده و در صورت لزوم در سیستم خود ذخیره کنید.

4امنیت اطلاعات و محرمانه بودن اطلاعات در سامانه به چه صورت است؟

همواره یکی از مهم ترین اهداف گروه نرم افزاری لنمیس طی فعالیت با آموزشگاه ها در این سالها حفاظت و صیانت از اطلاعات آنها می باشد. در واقع خط قرمز مجموعه لنمیس از ابتدا و برای همیشه حفاظت حداکثری از اطلاعات مشتریان است و هر نوع تمهیداتی را هم برای این موضوع در نظر گرفته است.

5در صورت قطع اینترنت چه اتفاقی برای سامانه می افتد.

در زمان قطع شدن اینترنت بین الملل، از آنجا که سرور های ما در داخل ایران هستند، لنیمس با اینترنت داخلی به فعالیت خود ادامه داده است. البته در صورتی که اینترنت به طور کامل قطع شود، لنیمس نیز همانند سایر وب سایت های داخلی از دسترس خارج خواهد شد که این مسئله بسیار بعید و دور از ذهن است، زیرا در این صورت دسترسی به تمامی وب سایت ها و سیستم ها نظیر بانک ها و موسسات دولتی نیز ممکن نیست.

6هزینه های لنمیس به چه صورت است؟

برای استفاده از لنمیس در ابتدا می بایست یکی از طرح های موجود در وب سایت را خریداری کرده که بر اساس آن می توانید به میزان مشخص شده در بسته از خدمات نرم افزار استفاده کنید ، پس از اتمام طرح مذکور و یا اتمام هر کدام از سرویس های مورد نظر می توانید اقدام به تمدید طرح و یا خرید بسته مازاد هر سرویس نمایید. هزینه سرویس های پایه نرم افزار مانند ثبت نام و سایر سرویس ها به نحوی در نظر گرفته شده که هر موسسه ای با هر بودجه ای بتواند از لنمیس استفاده کند.

از سرویس آموزش آنلاین هم بر اساس تعداد افراد همزمان و پلتفرم مورد نظر می توانید در هر لحظه نسبت به فعال سازی و خرید آن از بخش فروشگاه لنمیس اقدام نمایید.

7آیا اپلیکیشن اندروید و آی او اس هزینه جداگانه دارد؟

خیر ، اپلیکیشن اندروید و آی او اس برای استفاده مدرس ، دانش آموز ، مدیر و پرسنل کاملا رایگان است.

8آیا هزینه پشتیبانی سالیانه هم باید پرداخت کنیم؟

خیر، پشتیبانی لنمیس رایگان است و هزینه ای بابت پشتیبانی دریافت نمی شود.

9آیا اساتید و دانش آموزان پرتال مربوط به خودشان را دارند؟

بله ، برای دانش آموزان و اساتید پرتال تحت وب و اپلیکشن موبایل مربوط به خودشان وجود دارد.

10امکان پرداخت شهریه به صورت آنلاین (از طریق درگاه اینترنتی) وجود دارد؟

به دلیل اینکه سامانه مدیریت آموزشگاه لنمیس کاملا تحت وب است تمام فرآیند ثبت نام و دریافت وجه و اقساط و بدهی و ... بصورت کاملا آنلاین و از طریق درگاه خود موسسه و یا درگاه واسط لنمیس قابل انجام است.

11آموزش آنلاین در لنمیس به چه صورت است و آیا نیاز است سرور اختصاصی تهیه شود؟

سرویس آموزش آنلاین در لنمیس کاملا منعطف است و بر روی چهار پلفترم ادوبی کانکت ، بیگ بلو باتن ، اسکای روم و الوکام ارائه می شود ، برای این منظور میتوانید از سرورهای قدرتمند لنمیس استفاده کنید و یا اگر سرور اختصاصی دارید ما آن را به سامانه متصل مینماییم تا شما کلاس های آنلاین خود را بر روی سرورهای خودتان برگزار کنید.

12پیام رسان لنمیس شامل هزینه است؟

یکی از امکانات بسیار کاربردی و رایگان لنمیس پیام رسان آن است ، در واقع با پیام رسان لنمیس تمام اعضای موسسه به راحتی می توانند با هم در ارتباط باشند و همچنین میتوان برای ارتباطات گروهی از ایجاد کانال و گروه استفاده کرد.

Consultation request
به خـانـواده بـزرگ لـنمیـس بپیوندید.
لنمیس؛ مدیریت یکپارچه آموزشگاه