قوانین و مقررات قوانین و مقررات
 
Introduction

قوانین و مقررات سامانه ابری لنمیس

 
 
 

ماده یک ) مفاد عمومی :
سامانه ابری لنمیس به عنوان یک سرویس دهنده تحت وب تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.

- مبلغ دریافتی از مشتری بابت هزینه استفاده از سرویس های نرم افزار، هزینه نگهداری نرم افزاری و هزینه استفاده از سرورها و اینترنت سرور (ترافیک شبکه) و هزینه ارایه خدمات پشتیبانی برای مدت زمان مشمول می باشد.

نکته بسیار مهم : هر شخصی که اقدام به ایجاد موسسه نمایید از نظر سیستم مدیر آموزشگاه محسوب شده و مالک و مسئول اطلاعات ثبت شده بر روی دیتابیس خود می باشد.

- سامانه ابری لنمیس از طریق شماره ملی درج شده در حساب کاربری با طرف حساب خود ارتباط برقرار می کند. کلیه اطلاعیه ها و اعلانات از طریق این شماره ملی به افراد اعلام خواهد شد و در واقع مالک کلیه اطلاعات شخصی است که به عنوان مدیر با همان کد ملی در سیستم ثبت نام کرده است.

- کلیه کاربران و مشتریان سامانه ابری لنمیس با پذیرش این سند موافقت خود را اعلام می نمایند که این سامانه می تواند در هر زمان قوانین، شرایط مالی و پرداخت، شرایط استفاده و کاربری را تغییر داده و قوانین جدیدی را وضع نماید لازم به ذکر است که این تغییرات مشمول توافقات قبلی نمی باشد و در توافقات جدید لازم الاجرا خواهد بود.

- گروه نرم افزاری لنمیس بصورت مستمر خدمات و قابلیتهای خود را توسعه و بهبود می بخشد. به همین علت در طول زمان اجازه اعمال تغییرات در نرم افزار را دارد و ممکن است امكاناتی به خدمات و نرم افزار اضافه شود. تغییرات باعث کاهش قابلیتی نمیشود و باعث افزایش یا ارایه راهکار بهتر خواهد بود.

- گروه نرم افزاری لنمیس هیچ مسئولیتی در قبال ضرر و زیان های غیر مستقیم یا مستقیم مشتری درباره سود، شهرت، کیفیت اطلاعات و یا دیگر زیان ها یا مسئولیتهای غیر ملموسی كه در نتیجه استفاده از خدمات سامانه ابری لنمیس می باشد را ندارد.
- برای بستن حساب کاربری و قطع سامانه لازم است مشتری درخواست مربوطه را به صورت کتبی به گروه نرم افزاری لنمیس اعلام نماید و پس از بستن یا قطع حساب به درخواست مشتری، تمامی محتوا و اطلاعات مشتری حذف می شود. لازم به ذکر است این اطلاعات پس از این مرحله قابل بازگشت نیست.

- در صورت عدم پرداخت هزینه ماهیانه پس از انقضای نرم افزار و یا فسخ/ خاتمه/ لغو این توافقنامه حق ثبت و نمایش اطلاعات برای مشتری متوقف می شود و ضمن نگهداری اطلاعات مشتری تا 90 روز، در صورت عدم تمدید، اطلاعات مشتری حذف شده و قابل بازگشت نمی باشد.

-انتقال مدیریت به شخص دیگر فقط در صورت موافقت نامه کتبی مدیر به همراه امضا ایشان و همچنین درخواست کتبی مدیر جدید می باشد، در غیر اینصورت فقط با ارائه حکم قضایی تغییر مدیریت امکان پذیر است.

- در صورت عدم رعایت تمام و یا بخشی از شرایط این توافق نامه از طرف مشتری و یا در صورتی که محرز شود مشتری هویت یا اطلاعات تماس خود را ناصحیح اعلام نموده یا تغییر هرکدام از آنها را به گروه نرم افزاری لنمیس اطلاع نداده است، گروه نرم افزاری لنمیس حق مسدود نمودن حساب مشتری بدون اعلام قبلی را داراست. در این حالت هیچ گونه وجهی به مشتری مسترد نخواهد شد.

- مشتری باید تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران خصوصا "قانون تجارت الکترونیکی"، "قانون جرائم رایانه ای" و "قانون حمایت از حقوق پدید آورندگان نرم افزار های رایانه ای" را رعایت نماید و هرگونه مسئولیت ناشی از عدم رعایت این قوانین توسط صاحب حساب و یا سایر كاربران وی به عهده مشتری است و گروه نرم افزاری لنمیس هیچ مسئولیتی در این مورد نخواهد داشت.

ماده دو) پشتیبانی :
- سامانه ابری لنمیس دارای پرتال پشتیبانی است، این قسمت وظیفه پاسخگویی به سوالات مشتریان را دارد زمان و سرعت پاسخگویی به نوع سوال بستگی دارد. همچنین گروه نرم افزاری لنمیس تعهد می‌نماید تا در خصوص پاسخگویی مطلوب تر به مشتریان تمامی امکانات و منابع خود استفاده نماید.

- ارائه خدمات پشتیبانی بوسیله تماس تلفنی (در ساعات اد) تیکت انجام خواهد شد و هزینه ای جداگانه بابت آن دریافت نمی شود. شرکت تعهدی نسبت به ارائه خدمات پشتیبانی رایگان به صورت حضوری نخواهد داشت. پشتیبانی شامل پاسخگویی به سئوالات (با فرض مطالعه کامل راهنما) و رفع مشکلات احتمالی است که در حین استفاده از سیستم برای کاربران بوجود می آید. بدیهی است آموزش نرم افزار و سوالاتی که مشمول آموزش می شوند مستلزم هزینه خواهند بود.

- در شرایط فورس ماژور و حوادث غیر قابل پیش بینی مانند سیل، زلزله یا سایر حوادث غیرمترقبه طبیعی و غیرطبیعی گروه تمام تعهدات طرفین تعلیق میشود.

- اضافه کردن ویژگی های جدید به نرم افزار و ارایه مستندات آموزشی و خدمات پرتال به کاربران، مشمول خدمات پشتیبانی است و هزینه جداگانه ندارند. لازم به ذکر است اضافه کردن موارد جدید به سفارش مشتری در صورت فورس ماژور بودن مستلزم هزینه می باشد.

- گروه نرم افزاری لنمیس مسئولیتی نسبت به مشكلاتی كه برای استفاده از سرویس به علت وجود مشكل در اینترنت سمت کاربر و یا دیگر بسترهای ارتباطی الكترونیک از طرف مشتری بوجود می آید ندارد.

ماده سه) امنیت :
- مشتری، کاربران و نمایندگان مشتری، مسئول حفاظت از امنیت حساب کاربری خود می باشند. این افراد موظفند که کلمه عبوری را انتخاب کنند که امنیت لازم را دارا بوده و قابل حدس زدن توسط سایرین نباشد. همچنین کاربران موظف هستند تا در مقاطع زمانی مناسب نسبت به تغییر کلمه عبور خود اقدام کنند. علاوه بر آن، در صورتی که احساس می کنند کلمه عبور آنها در دسترس سایرین قرار گرفته، بایستی بلافاصله نسبت به تغییر آن اقدام نماین، در غیر این صورت کلیه عواقب ناشی از این سهل انگاری، بر عهده کاربران خواهد بود و گروه نرم افزاری لنمیس مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت.

- گروه نرم فزاری لنمیس هیچ مسئولیتی در قبال لو رفتن اطلاعات مشتری در صورتی که منشا آن کوتاهی مشتری در حفظ امنیت حساب کاربری خود یا اقدامات هکری باشد، نخواهد داشت. مسئول تشخیص این امر مدیر سیستم گروه نرم فزاری لنمیس می باشد. مدیر سیستم با مراجعه با لاگها و گزارش های امنیتی موجود در پنل خود، امکان بررسی و تشخیص این امر را خواهد داشت.

ماده چهار) حریم شخصی :
- برای پاسخگویی به سوالات، در خواستها و مدیریت برنامه های دو سویه ممکن است به اطلاعات شخصی شما شامل نام، نشانی، ایمیل و شماره تلفن نیاز باشد. ما از این اطلاعات برای پاسخگویی به نیاز شما، یا تماس با شما از طریق ایمیل، پست و یا تلفن برای اطلاع رسانی در مورد محصولات، خدمات یا برنامه های خاص خود استفاده می کنیم. اگر شما درخواست خدماتی کنید، ممکن است ما برای اطلاعات بیشتر با شما تماس بگیریم. به هر حال، با توجه به شرایط قانونی، ما این اطلاعات را به هیچ شخص ثالثی بدون اجازه شما منتقل نخواهیم کرد، مگر در شرایطی که احتیاج به پیشبرد سفارش، درخواست و مدیریت برنامه های دو سویه کاربران باشد.

- اطلاعات فردی، مالی و شماره تلفن های اعلام شده از سوی کاربر به گروه نرم افزاری لنمیس محرمانه تلقی شده و در هیچ شرایطی بجز حکم مراجع قضایی در اختیار هیچ شخص و سازمانی قرار داده نخواهد شد.

ماده پنج) شناسایی بازدیدکنندگان :
در زمان های مختلف ممکن است مشتری سامانه ابری لنمیس اطلاعاتی را بر روی رایانه شما برای شناسایی بار بگذارد. این اطلاعات معمولا به عنوان بلوک داده ای "Cookie" شناخته می شوند. مشتری سامانه ابری لنمیس با نمایش چگونگی و زمان استفاده بازدیدکنندگان می تواند وبگاه خود را بهینه سازد.

ماده شش) حقوق مالکیت معنوی :
- کلیه محتویات نرم افزاری و ابداعات و طرح ها و همچنین حقوق استفاده مشتری سامانه ابری لنمیس متعلق به گروه نرم افزاری لنمیس (شرکت فن آوران پایدار سامانه پاسارگاد) می باشد.

ماده هفت) موارد ممنوع :
- تجاوز به حقوق قانونی (شامل حقوق خصوصی و عمومی)‌ دیگران.

- فراهم کردن اسباب خسارت یا زیان دیگران.

- هر گونه مهندسی معكوس روی نرم افزار و خدمات ، استفاده تجاری دیگر از موارد مربوط به نرم افزار یا طراحی های بصری عناصر واقع در نرم افزار و یا وب سایت یا هر بخشی در آن ها، فراتر از حدی كه قانون جمهوری اسلامی ایران ذكر كرده است.

- هر گونه استفاده از نرم افزار، خدمات ارائه شده، سایت یا هر جزء آن بگونه ای كه موجب تخلف در حقوق مالكیت معنوی شود.

- تلاش برای نفوذ به وبگاه و یا تخریب اطلاعات موجود در سامانه ابری لنمیس یا وب سایت و همچنین انتقال ویروس یا كرم نرم افزاری و هرگونه نرم افزار دیگر با ماهیت مخرب با استفاده از ابزارهای ارتباطی وب سایت یا سامانه ابری لنمیس.

- هر گونه شبیه سازی سایت، نرم افزار ، خدمات، تصاویر و ویژگی‌های خدمات سامانه ابری لنمیس.

- هرگونه فعالیت مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران.

ماده هشت) حل اختلاف :
این توافقنامه تحت قوانین کشور ایران تحریر شده و هر گونه نزاع قانونی مرتبط با این توافقنامه می بایست از طریق داوری توسط مراجع قانونی حل شود.

روند داوری در شهر مشهد و به زبان فارسی خواهد بود. چنانچه هر قسمتی از این توافقنامه باطل یا غیر قابل تنفیذ شود، هیچ تاثیری در اعتبار و توازن قسمت های دیگر توافقنامه نخواهد داشت.

ماده نه) پایان :
- این توافقنامه هیچ مسئولیتی به غیر از آن چه در اینجا مطرح شده است به عهده مشتری سامانه ابری لنمیس نمی گذارد.

- در صورت بروز هرگونه حوادث غیر مترقبه و سایر عوامل خارج از اختیار گروه نرم افزاری لنمیس، از قبیل صاعقه، آتش سوزی، سیل،زلزله، اعتصاب، اغتشاش عمومی و یا حوادث موثر در محیط، به نحوی که انجام تعهدات و خدمات این توافقنامه را برای گروه نرم افزاری لنمیس غیرممكن سازد و یا با اشكال مواجه نماید، هیچگونه مسئولیتی در قبال عدم انجام تعهدات متوجه گروه نرم افزاری لنمیس نمی باشد و مشتری حق هرگونه ادعایی نسبت به گروه نرم افزاری لنمیس را از خود سلب می نماید. با این حال در صورت بروز چنین مواردی گروه نرم افزاری لنمیس تمامی تلاش خود را برای کاهش اثرات موارد ذکر شده را می نماید.

- هر گونه تسامح گروه نرم افزاری لنمیس در پیگیری و اجرای حقوق خود در این توافقنامه به معنی چشم پوشی از این حقوق نیست و همواره فرصت و امکان این پیگیری برای گروه نرم افزاری لنمیس برقرار است.

- قوانین و مقررات ذكر شده در این توافقنامه ارجح بر هر نوع توافق قبلی بین مشتری و گروه نرم افزاری لنمیس است.

- در صورتی که خدمات ارائه شده در سامانه ابری لنمیس را مخالف با شرایط این موافقتنامه می پندارید، لطفاً با مدیر سامانه ابری لنمیس با آدرس پست الکترونیکی info@lanmis.com تماس حاصل نمایید.

- در زمان تکمیل فرم ثبت نام در سایت، مشتری با علامت زدن گزینه " من شرایط و مقررات استفاده را خوانده و با کلیه مواد آن موافقم " می پذیرد که مفاد این توافقنامه را بصورت کامل مطالعه کرده و تمام موارد آن مورد قبول او می باشد. چنانچه مشتری گزینه مذکور را علامت نزند، به هیچ عنوان اجازه ثبت نام و استفاده از خدمات ابری سامانه را نخواهد داشت. بنابراین استفاده از خدمات سرویس سامانه ابری لنمیس به منزله توافق با این توافقنامه می باشد.

Consultation request
به خـانـواده بـزرگ لـنمیـس بپیوندید.
لنمیس؛ مدیریت یکپارچه آموزشگاه