(051) 36084830 - 36010265 - 36010266
لنمیس , نرم افزار مدیریت آموزشگاه

لنـمـیــس

نرم افزار جامع مدیریت آموزشگاه

منشور اخلاقی و حقوق مشتریان لنمیس

منشور اخلاقی و حقوق مشتریان لنمیس

شرکت فناوران پایدار سامانه پاسارگاد پایبندی بر اصول اخلاق مداری و مشتری محوری را بر خود فرض دانسته و می‏کوشد بر پایه چهار اصل حق انتخاب مشتری، حق برخورداری از بهترین خدمات در کوتاه ترین زمان، ارائه اطلاعات دقیق و حفظ منافع ذی نفعان، خدمات خود را در اختیار مشتریان قرار دهد. ما خود را متعهد به حفظ منافع کلیه مشتریان میدانیم و تمام تلاش خود را در ایجاد روح اعتماد، اطمينان و صداقت در ذهن مشتري بکار می‏بندیم. ما خود را متعهد به تلاش در جهت ارتقاء کیفیت خدمات و محصولاتمان می‏دانیم.

 

مشتریان لنمیس

کیفیت حق مشتری است !

 

مشتری حق دارد بداند که چه نوع کالا یا خدماتی و با چه ویژگی ها و شرایطی دریافت می نماید و دقیقا برای چه چیزی هزینه پرداخت می کند. ما خود را متعهد به رعایت تمام اصول اخلاقی جامعه می‏دانیم. مشتری حق دارد تا از همکاران ما در شرکت انتظار برخورد صادقانه، مودبانه و متخصصانه داشته باشد. مشتری حق دارد در کم ترین زمان ممکن به خدمات پشتیبانی شرکت دسترسی پیدا کند. مشتری حق دارد از نوع خدمات و پشتیبانی ما شکایت کند. مشتری حق دارد نسبت به ارائه خدمات نامطلوب و تاخیر در ارئه خدمات اعتراض نماید. ما به این ایمان داریم که حیات اقتصادی پایدار سامانه به رضایت مشتریان وابسته است و بدون حضور مشتری، ما نخواهیم بود. ما شکايت ها و پيشنهادهاي مشتري را با دل و جان و با روی خوش می پذیریم.

 

مشتریان لنمیس

مشتریان سرمایه های شرکتند !

 

مدیریت پایدار سامانه پاسارگاد همواره تلاش خود را در ارتباط مستمر و مفید با مشتریان معطوف داشته و در مسیر رضایتمندی مشتری و در بهره مندی از خدمات هر چه مطلوب تر از هیچ کوششی فروگذار نمی نماید. مشتریان سرمایه اند !

 

هیئت مدیره شرکت پایدار سامانه پاسارگاد