051-31673 info@lanmis.com

طراحی وب سایت آموزشگاهی

طراحی وب سایت آموزشگاهی

طراحی سایت


امروزه بسياری از آموزشگاه ها و شرکت ها و حتی اشخاص حقيقی براي بهتر معرفی کردن خدمات خود اقدام به تبليغات گسترده مي کنند و يکي از راه هاي کم هزينه و زود بازده معرفي خود در فضاي مجازي و اينترنت است. در واقع با اين کار مي توانند علاوه بر خدمت دهي آني به طيف وسيعي از مخاطبان خود گام موثري در جهت برندينگ و همچنين توسعه حيطه کاري خود بردارند.

بدون شک آموزشگاه ها برای معرفی خدمات و توانایی های خود حتما نیاز به یک وب سایت با قابلیت ها و ظاهر خود و استاندارد هستند ، وب سایتی که علاوه بر امکاناتی متنوعی که ارائه می کند ، کاربری راحتی در بخش مدیریت داشته باشد و چه بهتر که با نرم افزار مدیریتی آنها یکپارچه باشد.

یکی دیگر از اقدامات نرم افزار مدیریت آموزشگاه لنمیس در راستای یکپارچه سازی و تکمیل نیاز موسسات آموزشی راه اندازی بخش سایت ساز است و از این طریق آموزشگاه ها با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان ممکن می توانند یک وب سایت برای خود ایجاد کنند و در کنار سایر امکاناتی که در سامانه قرار دارد ، مدیریت وب سایت خود را هم به راحتی انجام دهند.

آموزشگاه ها می توانند در سامانه سایت ساز لنمیس از قالب های موجود ، یکی را انتخاب کنند و یا بصورت اختصاصی وب سایتی برای آن ها طراحی می شود.

هزینه استفاده از بخش وب سایت هم مانند سایر هزینه های نرم افزار بصورت ماهیانه است و موسسات می توانند با صرف هزینه بسیار کمی ، یک وب سایت با امکانات و قابلیت های بسیار خوب و همچنین ظاهری زیبا و استاندارد داشته باشند.


 

 

در ادامه به بخشی از امکانات سایت ساز لنمیس اشاره می کنیممدیریت خبر و ارسال به خبرنامه
مدیریت اسلاید شوی پیشرفته
مدیریت منابع آموزشی
مدیریت محتوای صفحات (صفحه ساز)
مدیریت منو و لینک
مدیریت سربرگ
مدیریت ویجت و برندها
مدیریت گالری تصاویر بصورت تو در تو
تماس با ما و درباره ما
مدیریت شبکه ها اجتماعی
مدیریت بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو
استخدام اساتید
استخدام پرسنل
فروشگاه اینترنتی (بزودی)