پنل مدیریت و پرسنل

لنمیس، مدیریتی ساده اما هوشمند

Introduction

محیط کاربری لنمیس

 
 
 
 به عنوان مدیر آموزشگاه به خوبی می دانید که اساتید و پرسنل آموزشگاه ، اصلی ترین نقش در ارائه خدمات به فراگیران را دارند.
 دسترسی اساتید و پرسنل به امکانات و ابزار های مورد نیاز جهت ارائه خدمات ،از اهمیت بالایی برخوردار است؛ بنابراین وجود پنل کاربری مخصوص هر نقش باعث می شود بخش های مختلف آموزشگاه به درستی مدیریت شود.
  • لنمیس 3 پنل مجزا در اختیار شما قرار می دهد :
    پنل مدیریت و پرسنل ، پنل اساتید ، پنل فراگیران.
پنل مدیریت-پرسنل
Introduction

پنل مدیریت - پرسنل

 
 
 
پنل مدیریت-پرسنل
 پنل مدیریت همان پنل پرسنل است که بالاترین سطح دسترسی را دارد ، در واقع مدیر می تواند پرسنل را تعریف کند و برای آنها سطح دسترسی مشخص کند و امکان کاهش دسترسی های مدیر هم وجود ندارد.
 تعیین سطح دسترسی یکی از مهمترین نیازهای مدیران است و از این طریق می توانند به هر کاربر با توجه به نیازی که دارد دسترسی بدهند و بر فعالیت آنها نظارت داشته باشند.
 نظارت بر کار پرسنل آموزشگاه و تلاش در جهت بالا بردن کیفیت خدماتشان، کلید اصلی موفقیت در امر مدیریت آموزشگاه تان خواهد بود.

 برای استفاده ازاین امکانات لازم است پرسنل آموزش کافی برای کار با سامانه را فراگیرند؛ از این رو در تمام بخش های نرم افزار راهنمای کار با آن بخش را به دو صورت مصور و ویدیویی قرار داده ایم .

 راهنمای لنمیس شامل نحوه صحیح ثبت اطلاعات، نکات مربوط به آن بخش و ... می باشد که با مطالعه و مشاهده راهنما به راحتی می توانید اطلاعات خود را ثبت و از امکانات هر بخش استفاده کنید.

راهنمای-لنمیسراهنمای-لنمیس

امکانات پنل پرسنلی

را به اختصار در منوی خدمات

معرفی کرده ایم.

نکته مهم : در زمان کار پرسنل با سامانه حتما باید بین 1 تا 3 ماه به آنها نظارت شود تا خطاهای احتمالی آنها کاهش یابد .

در نظر داشته باشید بعضی از اشتباهات کاربران در طولانی مدت شکل میگیرد و رفع این اشتباهات برای شما زحمت و سختی زیادی را به همراه خواهد داشت.

پنل مدیریت-پرسنل
Consultation request
به خـانـواده بـزرگ لـنمیـس بپیوندید.
لنمیس؛ مدیریت یکپارچه آموزشگاه