مطمئنا پس از سیستم عامل اندروید سیستم عامل ios یکی از پرطرفدارترین سیستم عامل های گوشی های هوشمند می باشد و از طرفی اطلاع رسانی به این دسته از مخاطبان هم برای موسسات اهمیت ویژه ای دارد. به همین جهت تیم نرم افزاری لنمیس برای تکمیل بسته نرم افزاری خود و رفع نیاز مشتری اقدام به طراحی اپلیکیشن ios ویژه گوشی های آیفون و تبلت های آی پد مرتبط با سامانه تحت وب نمود.


این اپلیکیشن از نظر امکانات مشابه نسخه اندروید می باشد و در تمام گوشی های آیفون و تبلت های آی پد قابل استفاده می باشد. از مهمترین ویژگی های این اپلیکیشن این است که مانند اپلیکیشن اندروید ، امکان دانلود اطلاعات بخش عمومی در برنامه وجود دارد که باعث می شود از دفعات بعدی، افراد بدون نیاز به اینترنت از بخش عمومی استفاده کنند و صفحات را باز کنند، نکته مهم تر اینکه هر تغییری در قسمت عمومی داده شود برنامه فقط همان تغییرات را دریافت میکند. یعنی مدیریت بروز کردن اطلاعات برعهده خود اپلکیشن است و آنرا به بهینه ترین حالت و سریع ترین شکل ممکن انجام می هد. این اپلیکیشن بصورت سه بخش کلی، برای استفاده کنندگان عمومی و دانش آموزان و اساتید پیاده سازی گردیده است. کنترل پنل مدیریت محتوای بخش عمومی هم از طریق سامانه تحت وب امکان پذیر می باشد.

 

امکان ارسال پیام یا نوتیفیکیشن لحظه ای برای کسانی که همان لحظه در برنامه آنلاین هستند، با این امکان می توانید به صورت خیلی سریع به تعداد زیادی از کسانی که برنامه را نصب کرده اند اطلاع رسانی کنید.با ارسال این پیام ، فورا برای کاربرانی که به اینترنت متصل باشند، پیغام یا اطلاعیه شما بصورت اعلان بر روی گوشی کاربر نمایان می گردد.

                   ارسال پیام به گوشی از طریق اپلیکیشن لنمیس

                      امکان ارسال اعلان برای کاربران آنلاین در اپلیکیشن آی او اس لنمیس وجود دارد!


با استفاده از این اپلیکیشن موسسات قادر خواهند بود در هر زمان اطلاعات موسسه را بروز کرده و به مراجعه کنندگاه عمومی بصورت کاملا رایگان اطلاع رسانی کنند و همچنین دانش آموزان و یا والدین آنها به راحتی با نصب نرم افزاری سبک به سوابق و اطلاعات لحظه ای خود دست پیدا کنند.

 

از دیگر امکانات این اپلیکیشن می توان به ثبت نام آنلاین و پرداخت شهریه دانش آموزان و امکانات مربوط به ثبت نمره و حضور غیاب توسط اساتید و ده ها امکان دیگر اشاره کرد. ریز امکانات اپلیکیشن در ادامه و پس از بخش دانلود دموی اپلیکیشن ذکر شده است.

 

جهت ورود به بخش پرتال اپلیکیشن :

نام کاربری : student                              کلمه عبور : 123

نام کاربری : teacher                              کلمه عبور : 123

سیب اپ , اپ لنمیس

 دانلود اپلیکیشن ios لنمیس از سیب اپ

(جهت دانلود ، لطفا فیلتر شکن گوشی خود را خاموش کنید)چند تصویر از اپلیکیشن


Consultation request
به خـانـواده بـزرگ لـنمیـس بپیوندید.
لنمیس؛ مدیریت یکپارچه آموزشگاه