آموزش آنلاین و اینترنتی نرم افزار مدیریت آموزشگاه لنمیس

آموزش آنلاین و اینترنتی نرم افزار مدیریت آموزشگاه لنمیس

یادگیری مبتنی بر وب معمولا با عنوان آموزش الکترونیکی یا آموزش مجازی شناخته می شود که اساسا شامل یادگیری آنلاین از طریق دوره های آموزشی است.  امروزه با کمک سامانه آموزش مجازی می توان تمام فرایند های یادگیری را بصورت الکترونیکی انجام داد.

با پیدایش سیستم های آموزش الکترونیکی که امروزه نقش برجسته ای را در میان تمام کسانی که تمایل به یادگیری دارند پیدا کرده است، ایجاد فضای شخصی آموزشی برای کاربران فراهم شده است تا آنها بتوانند به دورازهر گونه دغدغه ای از مزایای آموزش الکترونیکی برخوردار باشند. درادامه می خواهیم به برخی از مزایای سیستم آموزش الکترونیکی بپردازیم.

1-کاهش هزینه های آموزشی مبتنی بر یادگیری

2- کسب درآمد بیشتر برای آموزش دهندگان (آموزشگاه ها)

3-افزایش بهره وری با آموزش الکترونیکی

4-یادگیری بهینه با انعطاف پذیری دوره های آموزش الکترونیکی

5- همیشه در دسترس

6- راحتی و آرامش در آموزش

7- مدیریت راحت دانش آموزان

و بسیار مزایای دیگر ...

 

امکان آموزش کلاس مجازی به صورت آنلاین یکی دیگر از امکانات نرم افزار مدیریت آموزشگاه لنمیس می باشد که بصورت یکپارچه با سایر قسمت های نرم افزار می باشد.

در لنمیس به راحتی و با کمترین هزینه میتوانید دوره آنلاین برگزار کنید ، در واقع لنمیس بصورت کامل و خودکار مدیریت برگزاری جلسات را انجام می دهد . به این صورت که ابتدا کد کلاس با نوع آنلاین ایجاد می شود و پس از آن جلسات کد کلاس ایجاد میشود و برای هر جلسه مدرس مربوطه مشخص شده است. به محض شروع هر جلسه ابتدا مدرس وارد پنل خودش می شود و بر روی شروع جلسه کلیک میکند ، بلافاصله بعد از ورود استاد دانش آموزان همان کلاس میتوانند وارد همان جلسه شوند.

بعد از ورود به محیط آموزش یا همان کلاس مجازی مدرس به عنوان ارائه دهنده مدیریت کلاس را به عهده می گیرد و دانش آموزان را به عنوان شرکت کنند مدیریت می کند. مدرس میتواند تصویر خود و یا تصویر صفحه نمایش خود را را به اشتراک بگذارد و به راحتی کلاس خود را مدیریت کند.

مهمترین مزیت برگزاری کلاس با نرم افزار لنمیس این است که موسسه به هیچ عنوان درگیر مواردی چون تهیه سرور ، ایجاد کلاس و جلسات مجازی ، مشخص کردن مدرس و دانش آموز ، مدیریت شروع و پایان کلاس و ... نخواهد شد و بلافاصله پس از ایجاد کلاس امکان برگزاری آن وجود دارد.

نرم افزار لنمیس برای آموزش مجازی از نرم افزار ادوبی کانکت استفاده می کند که بدون شک قدرتمندترین پلتفرم آموزش مجازی در دنیا محسوب می شود و امکانات بسیاری را ارئه می کند.

علاوه بر استاده از سرورهای قدرتمند با پهنای باند بالا ، تعرفه برگزاری کلاس مجازی در لنمیس بسیار مناسب و مقرون به صرفه است و با توجه به تعداد نفراتی که همزمان آنلاین آموزش می بینند مشخص میشود.

از مزایای سیستم آموزش آنلاین لنمیس هزینه پایین و کیفیت بالای آموزش بصورت اینترنتی می باشد.