آموزش آنلاین و مجازی در نرم افزار مدیریت آموزشگاه لنمیس

آموزش آنلاین و مجازی در نرم افزار مدیریت آموزشگاه لنمیس

یکی از رویکردهای اساسی نرم افزار مدیریت آموزشگاه لنمیس آموزش آنلاین می باشد. از این رو تمامی زیر ساخت ها و بسترهای لازم برای یک کلاس با کیفیت را فراهم کرده تا موسسات هیچ دغدغه ای از برگزاری کلاس های آنلاین خود نداشته باشد.

در نرم افزار لنمیس همزمان امکان برگزاری کلاس با استفاده  از سه نرم افزار محبوب و پرطرفدار ادوبی کانکت و بیگ بلو باتن و اسکای روم  وجود دارد و این حق انتخاب برای موسسات وجود دارد که هر نوع بستری را که میخواهند برای آموزش خود انتخاب کنند. حتی این امکان وجود دارد که یک موسسه هر کلاس خود را با یک بستر اجرا کند.

در لنمیس به راحتی، در سریعترین زمان (چند دقیقه !) و با کمترین هزینه میتوانید دوره های آنلاین خود را برگزار کنید ، در واقع لنمیس بصورت کامل و خودکار مدیریت برگزاری جلسات را انجام می دهد . به این صورت که ابتدا کد کلاس با نوع آنلاین ایجاد می شود و پس از آن جلسات کد کلاس ایجاد میشود و برای هر جلسه مدرس مربوطه مشخص شده است. به محض شروع هر جلسه ابتدا مدرس وارد پنل خودش می شود و بر روی شروع جلسه کلیک میکند ، بلافاصله بعد از ورود استاد دانش آموزان همان کلاس میتوانند وارد همان جلسه شوند.

بعد از ورود به محیط آموزش یا همان کلاس مجازی مدرس به عنوان ارائه دهنده مدیریت کلاس را به عهده می گیرد و دانش آموزان را به عنوان شرکت کنند مدیریت می کند. مدرس میتواند تصویر خود و یا تصویر صفحه نمایش خود را را به اشتراک بگذارد و به راحتی کلاس خود را مدیریت کند.

مهمترین مزیت برگزاری کلاس با نرم افزار لنمیس این است که موسسه به هیچ عنوان درگیر مواردی چون تهیه سرور ، ایجاد کلاس و جلسات مجازی ، مشخص کردن مدرس و دانش آموز ، مدیریت شروع و پایان کلاس و ... نخواهد شد و بلافاصله پس از ایجاد کلاس امکان برگزاری آن وجود دارد.

استفاده از سرورهای قدرتمند با پهنای باند بالا با امکان لود بالانسینگ باعث شده موسسات هیچ نگرانی از بستر برگزاری کلاس آنلاین خود نداشته باشند.

ضمنا تعرفه برگزاری کلاس مجازی در لنمیس بسیار مناسب و مقرون به صرفه است و با توجه به تعداد نفراتی که همزمان آنلاین آموزش می بینند مشخص میشود.

نکته مهم : علاوه بر اینکه موسسات میتوانند کلاس های خود را بر روی سرورهای شرکت برگزاری کنند این امکان وجود دارد که برای خود سرور اختصاصی تهیه کنند و ما آن را به نرم افزار متصل خواهیم کرد.