تعرفه های نرم افزار مدیریت آموزشگاه لنمیس

عمدتا روش های قیمت گذاری نرم افزارها به این صورت است که شما می بایست همان ابتدا هزینه نرم افزار را بصورت یکجا پرداخت کنید و  بخواهید از نرم افزاری قدرتمند با امکانات متعددی استفاده کنید طبیعتا باید هزینه بالایی را پرداخت کنید ، اشکال این روش قیمت گذاری این است که اولا شما همان ابتدا باید هزینه را پرداخت کنید و اگر توان مالی مناسبی نداشته باشید یا باید از خرید منصرف شوید و یا به زحمت این هزینه را متقبل شوید ، ثانیا اگر در انتخاب خود اشتباه کرده باشید راه بازگشتی وجود ندارد و این هزینه پرداخت شده است.

این روش قیمت گذاری کمتر به نفع مشتری است و بیشتر به نفع شرکت های نرم افزاری است و آنها در همان ابتدا سود لازم را از مشتری اخذ کرده و از آن به بعد هزینه ای حدود 20 درصد مبلغ اولیه بصورت سالیانه بابت پشتیبانی دریافت می کنند.

در نرم افزار لنمیس اگر میخواستیم با همان روش سنتی قیمت گذاری را انجام دهیم به دلیل نرخ بالای نرم افزار فقط تعداد معدودی میتوانستند از نرم افزار استفاده کنند و از آنجایی که رویکرد ما استفاده حداکثری آموزشگاه ها با هر توان مالی است روش قیمت گذاری را برای اولین بار در بین شرکت های همکار تغییر داده ایم.

برای استفاده از نرم افزار مدیریت آموزشگاه لنمیس نیازی به پرداخت هزینه یکجای نرم افزار نیست !!! در حقیقت شما میتوانید با صرف کمترین هزینه از تمامی امکانات برنامه استفاده کنید. رویکرد ما در این روش این است که هر موسسه ای با هر توان مالی بتواند از نرم افزار قدرتمند لنمیس و از همه امکانات آن استفاده کند ، چیزی که پیش از این غیر ممکن بود.

قیمت گذاری نرم افزار در این روش بر اساس دو نرخ ثابت و متغیر در نظر گرفته شده است :

نرخ ثابت استفاده از نرم افزار که برای هر موسسه ای با هر تعداد شعبه و هر تعداد شخص مبلغ ثابت 50.000 تومان بصورت ماهیانه است وبرای کسانی که چند ماهه تمدید می کنند شامل تخفیف هم میشود.

نرخ متغیر استفاده از نرم افزار که بر مبنای تعداد سند حسابداری مصرفی است  ، در این روش بسته به تعداد سند حسابداری که خریداری می کنید نرخ هر سند متغیر است و از مبلغ 60 الی 130 تومان به ازای هر سند در نظر گرفته شده است. روش کار به این شکل است که پس از خرید تعداد سند مربوطه به ازاء هر عملیاتی که در نرم افزار منجر به تولید سند شود از تعداد سند شما کسر می شود تا به صفر برسد و پس از آن شما مجدد شارژ را انجام می دهید ، عملیاتی که بر اساس آنها سند تولید می شوند عبارتند از : ثبت نام ، ثبت فاکتور ، سند دریافت و پرداخت وجه ، محاسبه حقوق مدرس و پرسنل ، ثبت سند حسابداری ، ثبت هزینه تعیین سطح و مواردی از این قبیل .

شایان ذکر است استفاده از سندهای حسابداری محدودیت زمانی ندارد و به عنوان مثال شما میتوانید همان ابتدا سیستم را با 10.000 سند شارژ کنید و به مدت نامحدود استفاده کنید.

هزینه ای که عمده موسسات بابت استفاده از نرم افزار لنمیس پرداخت می کنند معادل سود بانکی هزینه ای که به صورت یکجا بابت سایر نرم افزار های موجود پرداخت می کنند هم نیست !!! در صورتی که بدون اغراق اگر نرم افزار ما بهترین نباشد قطعا یکی از بهترین هاست.

سود ما از مشتریان طی چند سال همکاری محقق می گردد و بنابراین راضی نگه داشتن مشتری و ارائه خدمات مطلوب امری ضروری برای ماست و تلاش می کنیم به هر نحوی رضایت مشتریمان را جلب کنیم.

در ادامه لیست تعرفه های ثابت و متغیر را خدمتتان ارائه میکنیم :

 

تعرفه سند حسابداری (متغیر)
بسته 100 عددی 15,000 تومان
بسته 200 عددی 29,000 تومان
بسته 500 عددی 70,000 تومان
بسته 1000 عددی 135,000 تومان
بسته 2000 عددی 260,000 تومان
بسته 5000 عددی 600,000 تومان
بسته 10000 عددی 1.100,000 تومان
بسته 30000 عددی 3.000,000 تومان
تعرفه مدت استفاده از نرم افزار (ثابت)
یک ماهه 50,000 تومان
دو ماهه 97,000 تومان
سه ماهه 141,000 تومان
چهار ماهه 180,000 تومان
پنج ماهه 212,500 تومان
شش ماهه 240,000 تومان