مزایای نمایندگی و همکاری با نرم افزار آموزشگاهی لنمیس


روشی منحصر به فرد در جذب نمایندگی


شرکت پایدار سامانه (گروه نرم افزاری لنمیس) برای اولین بار روشی منحصر به فرد را برای جذب مشتری توسط نمایندگان و حاشیه سود آنها در نظر گرفته است ، به این صورت که نماینده با توجه به پنلی که برای وی در نظر گرفته شده از طرف شرکت مجاز به ارائه تخفیف به مشتریان خود می باشد.


در این روش نماینده برای جذب مشتری به وی کد تخفیف ارائه می کند و فرد در زمان خرید سرویس مورد نظر کد تخفیف وی را وارد می کند ، به عنوان مثال اگر نماینده پلن تخفیف 35 درصدی را گرفته باشد و کد تخفیف 15 درصدی به مشتری خود ارائه کند ، پس از خرید سرویس علاوه بر این که 15 درصد تخفیف برای مشتری در نظر گرفته شده ، به میزان 20 درصد هم به حساب نماینده منظور می شود.


با توجه به اینکه سرویس های بسیار زیاد و متنوعی برای نرم افزار لنمیس تعریف شده است و عموما مشتریان از بیشتر سرویس ها استفاده می کنند و همچنین تخفیفی که نماینده به مشتری می دهد این امکان را به نماینده می دهد تا جذب بالایی داشته باشد. حتی اگر نماینده تخفیفی هم برای مشتری در نظر نگیرید تمامی سود (سقف درصد تعیین شده) برای وی در نظر گرفته می شود.


مهمترین مزیت نمایندگی لنمیس این است که یک درآمد مستمر برای نماینده ایجاد می شود و تا زمانی که مشتری خرید سرویس انجام دهد درصد سود آن به حساب نماینده منظور می گردد.
پیش بینی ما این است اگر نماینده فعالی باشید میتوانید جذب بالایی داشته باشید و همین باعث می شود درآمد خوبی کسب کنید ، خوشبختانه سابقه شرکت و همچنین امکانات و قابلیت های نرم افزار لنمیس و همچنین قیمت بسیار مناسب نرم افزار که در کشور بی سابقه و منحصر به فرد است  به شکلی است که با یک معرفی اولیه می توانید اقدام به جذب مشتریان کنید.


موسسات آموزشی در سراسر کشور جامعه آماری بسیار بزرگی را تشکیل می دهند و از این رو کسانیکه نمایندگی فعال ما را داشته باشند می توانند سهم خوبی از این بازار داشته باشند.


ما همواره از نمایندهایمان همایت می کنیم و امیدواریم با تلاش یکدیگر بتوانیم سهم قابل توجه ای از این بازار گسترده داشته باشیم.
پس از ثبت نام اولیه ، سوابق نماینده بررسی شده و یک مصاحبه اولیه انجام می شود و در صورت واجد شرایط بودن قرارداد نمایندگی منعقد می گردد.

 

Consultation request
به خـانـواده بـزرگ لـنمیـس بپیوندید.
لنمیس؛ مدیریت یکپارچه آموزشگاه