(051) 36084830 - 36010265 - 36010266
لنمیس , نرم افزار مدیریت آموزشگاه

لنـمـیــس

نرم افزار جامع مدیریت آموزشگاه

اپلیکیشن اندروید آموزشگاه لنمیس (نسخه 2) - نرم افزار موبایل آموزشگاه

اپلیکیشن اندروید آموزشگاه لنمیس (نسخه 2) - نرم افزار موبایل آموزشگاه

با توجه به فراگیر شدن استفاده از نرم افزارهای مبتنی بر اندروید و همچنین نیاز موسسات برای ارائه خدمات اطلاع رسانی بروز و کارا، و در راستای ارتقاء بسته نرم افزاری لنمیس، تیم فنی و تولید نرم افزار لنمیس اقدام به طراحی اپلکیشن اندروید مرتبط با سامانه تحت وب نمود.


از مهمترین ویژگی های این اپلیکیشن این است که امکان دانلود اطلاعات بخش عمومی در اولین استفاده از برنامه وجود دارد که باعث میشود از دفعات بعدی افراد بدون نیاز به اینترنت از بخش عمومی استفاده کنند و صفحات را باز کنند، نکته مهم تر اینکه هر تغییری در قسمت عمومی داده شود برنامه فقط همان تغییرات را دریافت میکند. یعنی مدیریت بروز کردن اطلاعات برعهده خود اپلکیشن است و انرا به بهینه ترین حالت و سریع ترین شکل ممکن انجام می هد. این اپلیکیشن بصورت سه بخش کلی، برای استفاده کنندگان عمومی و دانش آموزان و اساتید پیاده سازی گردیده است. کنترل پنل مدیریت محتوای بخش عمومی هم از طریق سامانه تحت وب امکان پذیر می باشد.

 

امکان ارسال پیام یا نوتیفیکیشن لحظه ای برای کسانی که همان لحظه در برنامه آنلاین هستند، با این امکان می توانید به صورت خیلی سریع به تعداد زیادی از کسانی که برنامه را نصب کرده اند اطلاع رسانی کنید.با ارسال این پیام ، فورا برای کاربرانی که به اینترنت متصل باشند، پیغام یا اطلاعیه شما بصورت اعلان بر روی گوشی کاربر نمایان می گردد.

                   ارسال پیام به گوشی از طریق اپلیکیشن لنمیس

                      امکان ارسال اعلان برای کاربران آنلاین در اپلیکیشن اندروید لنمیس وجود دارد!


با استفاده از این اپلیکیشن موسسات قادر خواهند بود در هر زمان اطلاعات موسسه را بروز کرده و به مراجعه کنندگاه عمومی بصورت کاملا رایگان اطلاع رسانی کنند و همچنین دانش آموزان و یا والدین آنها به راحتی با نصب نرم افزاری سبک به سوابق و اطلاعات لحظه ای خود دست پیدا کنند.

 

از دیگر مزایای این اپلیکیشن میتوان به ثبت نام آنلاین و پرداخت شهریه دانش آموزان و امکانات مربوط به ثبت نمره و حضور غیاب توسط اساتید و ده ها امکان دیگر اشاره کرد. ریز امکانات اپلیکیشن در ادامه و پس از بخش دانلود دموی اپلیکیشن ذکر شده است.

 

جهت ورود به بخش پرتال اپلیکیشن :

نام کاربری : student                              کلمه عبور : 123

نام کاربری : teacher                              کلمه عبور : 123

دانلود اپلیکیشن لنمیس


جهت مشاهده جزئیات ، یک آیتم را انتخاب کنید

چند تصویر از محیط اپلیکیشن