کالر آی دی لنمیس

یکی از امکانات بسیار کاربردی نرم افزار مدیریت آموزشگاه لنمیس امکان مدیریت تماس های دریافتی به صورت سیستمی می باشد. در واقع با استفاده از این امکان جدید موسسات قادر خواهند بود با استفاده از یک دستگاه کالر آی دی تا هشت خط ورودی تلفن خود را مدیریت کنند و به محض برقراری تماس اطلاعات فرد تماس گیرنده به همراه جزئیات بر روی تمامی سیستم هایی که لنمیس بر روی آنها نصب شده نمایش داده میشود و هر کاربری که تماس را پاسخ دهد میتواند خلاصه ای از مکالمه انجام شده را ثبت کند. در صورتی هم که شخص ناشناس باشد میتواند با ثبت تماس با جزئیات بیشتر اطلاعات شخص را ثبت کرده تا بعدا بتوان پیگیری های لازم را انجام داد.

با اضافه شدن این امکان مدیران به راحتی میتوانند از تماس های گرفته شده با موسسه اطلاع داشته باشند و همچنین بابت تماس پاسخ داده شده از کاربر مربوطه توضیحات لازم را بخواهند. در ادامه به شرح برخی از امکانات کالر آی دی خواهیم پرداخت.

بخشی از امکانات مهم این محصول عبارتند از :
1- نمایش اطلاعات فرد تماس گیرنده و تعداد تماس فرد تا کنون و نمایش مانده حساب آن و همچنین خطی که از آن تماس گرفته شده (در صورتی تماس ناشناس باشد اطلاعات به صورت فرد ناشناس نمایش داده میشود)
2- نمایش همزمان اطلاعات فرد تماس گیرنده در تمامی سیستم هایی که لنمیس بر روی آنها نصب شده به صورت تحت شبکه و امکان پاسخگویی اپراتور به هر کدام از تماس ها و حذف شدن لحظه ای همان تماس در تمامی سیستم ها
3- استفاده از تکنولوژی سوکت پروگرمینگ در نمایش همزمان تماس ها در تمام سیستم ها و حذف آن در همه سیستم ها
4- امکان ثبت نتیجه تماس توسط اپراتور به صورت فوری برای اشخاص سیستم و به صورت فوری و با جزئیات برای اشخاص ناشناس سستم جهت پیگیری بیشتر
5- گزارش گیری کامل از تماس های گرفته شده و فیترینگ بر اساس کاربر پاسخ دهنده و بر اساس بازه زمانی
6- امکان مدیریت همزمان 4 خط تلفن توسط دستگاه کالر آی دی

با بکار گیری این محصول به راحتی میتوان تمامی تماس های گرفته شده با موسسه را مدیریت کرده و همچنین پیگیری ها را چه برای اشخاص ناشناس و چه برای اشخاص سیستم بسیار هدف مند تر انجام داد.

جهت سفارش محصول با شرکت تماس حاصل فرمایید : 05136084830

Consultation request
به خـانـواده بـزرگ لـنمیـس بپیوندید.
لنمیس؛ مدیریت یکپارچه آموزشگاه