صنعت آموزش آنلاین

شاید بیش از این به گوشتان خورده باشد :

حتی بدون قدم گذاشتن داخل یک کلاس ، مدرک تحصیلی بگیرید.

هم زمان هم درس بخوانید هم به صورت تمام وقت کار کنید .

با دانش و دانشجویان سراسر جهان در ارتباط باشید .

بدون ترک  شهر محل زندگییتان در دانشگاه شهر دیگر درس بخوانید

اگر قبلتر این جملات به گوشتان میخورد ناخود آگاه  حس یک کلاه برداری به سراغتان می آمد . و به خودتون میگفتیدمگه میشه ؟

قطعا کلاه برداریه . از این مدرک پولیاست که هیج جا هم قبولش ندارند . و .......

 

اما امروزه این یک رویا و یا یک خیال نیست . واقعی واقعیه 

 

با همه گیر شدن ویروس کرونا و منع افراد برای جمع شدن در یک  مکان، انسان ها بیش از بیش با اینترنت و امکانات  آن دست دوستی دانند و از آن استفاده کردند . طولی نکشید که تقریبا تمام کار ها آنلاین و بر بستر اینترنت انجام میشد . حتی مدرسه ها و دانشگاه ها و موسسات آموزشی هم به این سوی کشیده شدند ،   نشدنی ترین کار ها را با اینترنت و وب ، در این بستر انجام میدادند.

 این روش برای همه از جمله مراکز آموزشی بسیار جدید است و نا آشنا 

ویروس کرونا

 

این مهمان نا خوانده حالا حالا ها رفتی نیست

با توجه این که تقریبا برای همه ثابت شده است که این بیماری نحس به این زودیا دست از سر انسان ها ی کره ی زمین بر نمیدارد ، این باور که باید به شرایط و اوضاع موجود عادت کرد در تمام انسان ها نهادینه شده است .

حال چه باید کرد ؟؟

 

بیاییم به افراد نگاهی به زندگی بزرگان و افراد موفق بیاندازیم

اکثر افراد موفق از جمله بیل گیتس ، جف بزوس ، مارک زاکر برگ ، روزی تهدیدی را دیده اند و حس کرده اند و آن رابه فرصت تبدیل کرده اند از این افراد در سراسر جهان و حتی ایران خودمان کم نداریم .

 

آنلاین درس بخوانید /  آنلاین امتحان دهید /آنلاین آموزش دهید 

 

امروزه شما هم میتوانید تمام وقت کار کنید و هم میتوانید درس بخوانید ، هم میتوانید مدیر یک شرکت باشید وهمزمان میتوانید استاد یک دانشگاه،میبینیم که کار هایی که شاید تا همین چند ماه پیش به یک رویا شبیه بود حالا تبدیل به واقعیتی انکار ناپذیر شده است .

امروزه آموزش تبدیل به یک صنعت شده است و افراد به این باور رسیده اند که فقط با علم و اگاهیست که میتوان به همه چیز دست یافت .

پس تا دیر نشده خود را به روز کنید و دریای متلاطم این روز ها خود را نجات داده و سوار بر کشتی نجات صنعت آنلاین ایران و جهان شوید .

 

مجموعه لنمیس  افتخار این را دارد که ، سال ها در این زمینه پیش قدم و ثابت قدم بوده و با دارا بودن پرسنل مجرب و متخصص گامی بزرگ را در این امر خطیر برداشته است .

 

تیم تحریریه لنمیس