سامانه پیام کوتاه نرم افزار مدیریت آموزشگاه لنمیس

سامانه پیام کوتاه نرم افزار مدیریت آموزشگاه لنمیس

امروزه یکی از دغدغه های موسسات آموزشی اطلاع رسانی به هنرآموزان خود است ، بهترین و موثرترین و همچنین کم هزینه ترین روش برای اطلاع رسانی ، ارسال پیامک کوتاه است و از آنجایی که بیشتر مخاطبین تلفن همراه دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده اند امکان اطلاع رسانی عمدتا با مشکل مواجه می شود.

شرکت لنمیس برای رفاه حال مشتریان خود در ارسال پیامک های اطلاع رسانی به خطوط بلک لیست با مسئولیت خودش و بدون گرفتن تعهد از مشتریان اقدام به ارسال پیامک به تمام خطوط همراه اول بدون هیچ مشکلی می نماید.

یکي از دلایل محبوبيت نرم افزار لنمیس سرعت در ارسال پیام کوتاه و همچنين ارسال هوشمند بر اساس اطلاعات نرم افزار مي باشد. با اين امکان کاربران قادر خواهند بود از انواع گزارشاتي که در نرم افزار وجود دارد قالب پيامک اختصاصي با استفاده از کلمات کليدي جايگزين را ايجاد کرده و در هر زمان دلخواه و يا به صورت خودکار به مخاطبان ارسال کنند.

گزارشاتي از قبيل نمرات افراد، مانده بدهکاري، اعلام خوش آمدگويي، برنامه کلاسي، غيبت، تولد و ...را مي توان با اين سامانه انجام داد. نکته ديگر اين است که ثبت نام در اين سامانه بسيار پيشرفته کاملا رايگان بوده و تعرفه آن نيز مقرون به صرفه مي باشد.

 

جهت مشاهده جزئیات ، یک آیتم را انتخاب کنید
تعرفه های خط خدماتی پیام کوتاه
قيمت پيام کوتاه تعرفه هر SMS فارسی تعرفه هر SMS لاتين
بسته 1000 عددی 240 ريال 480 ريال
بسته 5000 عددی 230 ريال 460 ريال
بسته 10.000 عددی 220 ريال 440 ريال
بسته 30.000 عددی 210 ريال 420 ريال
بسته 60.000 عددی 190 ريال 380 ريال
     
قیمت های فوق با احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.