051-31673 info@lanmis.com

نرم افزار مدیریت آموزشگاه - نرم افزار آموزشگاه تحت وب لنمیس

نرم افزار مدیریت آموزشگاه - نرم افزار آموزشگاه تحت وب لنمیس

 

در گذشته  یکپارچه سازی تمامی فرآیندهای موسسات آموزشی بصورت کاملا تحت وب و با هزینه ای بسیار پایین غیر ممکن بود و به همین دلیل بسیاری از موسسات ناچار بودند این فرآیندها را به چند بخش تقسیم کنند و هر کدام را بصورت جداگانه مدیریت کنند.
پس از مدتی که مدیران این کار را انجام می دادند متوجه سختی و عدم هماهنگی بین قسمت های مختلف می شدند و همین موضوع زمان و انرژی زیادی را از آنها می گرفت.

برای برطرف کردن این مشکل تنها یک راه پیش روی موسسات وجود داشته و اینکه یک سیستم جامعی را تهیه کنند که تمامی خدمات آنها را بصورت متمرکز پوشش دهد و دیگر دغدغه نگهداری چند سیستم را نداشته باشند و همه کارهای آموزشگاه خود را به صورت یکپارچه مدیریت کنند.
هر آموزشگاه زیر سیستم های زیادی دارد اعم از سیستم مالی و حسابداری ، سیستم ثبت نام و ثبت نمره ، حضور و غیاب ، سیستم آزمون آنلاین ، سیستم آموزش آنلاین ، سیستم پیام دهی داخلی ، خدمات پیام کوتاه ، وب سایت معرفی آموزشگاه و ...
عمده آموزشگاه هایی که در کشورفعالیت می کنند که تعداد آن ها هم بسیار زیاد است، از توان مالی متوسط و پایینی برخوردار هستند و برای همین تهیه یک نرم افزار یکپارچه با کیفیت و بصورت کاملا تحت وب هزینه ی بالایی را به آنها تحمیل می کند که عملا برای آنها توجیح ندارد. بسیاری از آنها در برخی فصول سال تعداد کمی دانش آموز دارند و جذب آنها کم است و واقعا بودجه محدودی برای تهیه اتوماسیون آموزشگاه خود دارند و از طرفی واقعا دوست دارند که از رقبای خود عقب نمانند و مدیریت آموزشگاه خود را به صورت کاملا سیستماتیک و با بروز ترین امکانات و فن آوری ها اداره کنند.

 

حالا راه حل برای اینگونه موسسات چیست؟!

 

به لطف خدا و با همت و پشتکاری وصف ناشدنی تمام اعضای گروه لنمیس و به پشتوانه بیش از یک دهه خدمات مستمر به موسسات آموزشی و آشنایی به تمامی دغدغه ها و نیازهای آنها ، نرم افزاری را طراحی کردیم که برای اولین بار در کشور پیاده سازی شده است.
در نرم افزار جدید لنمیس آخرین فن آوری ها و استاندارد های نرم افزاری را به کار گرفته ایم و از شرکت های بروز نرم افزار در ایران و جهان الگو برداری کردیم تا بتوانیم یک محصول بی نظیر را خلق کنیم.
از همان ابتدا در طراحی نسخه جدید بیشترین هدف ما این بود که هر آموزشگاهی با هر بودجه ای بتواند از امکانات این نرم افزار استفاده کنند و به همین دلیل برای اولین بار روش سرویس گرا را در نرم افزار پیاده کردیم.

در این روش هر موسسه به اندازه ای که نیاز دارد هزینه پرداخت می کند و حتی برای شروع با پرداخت ماهیانه مبلغ بسیار کمی (کمتر از 100.000 تومان) میتواند از نرم افزار استفاده کند و مهم ترین نکته این است هیچ هزینه اولیه ای پرداخت نمی کند!!!.
از طرفی قبل از استفاده از نرم افزار به مدت دو هفته بصورت واقعی با آن کار میکند و تمام نیازهای خود را بررسی میکند و سپس با آگاهی کامل فعالیت خود را ادامه می دهد.
هدف ما این است که بتوانیم بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه برای آموزشگاه ها فراهم کنیم و تلاش میکنیم با این کار یک قدم هر چند کوچک در جهت اعتلای صنعت اموزش کشور برداریم.

 

  

 

 

 

 

گروه نرم افزاری لنمیس

 

بدون شک تمام تلاش گروه نرم افزاری لنمیس با مشاوره دقيق و مستمر کارشناسان مالي و آموزشگاهي در جهت خلق محصولي منحصر و کم نقص بوده است. در لنميس سعي شده بخش های مختلف هر زير سيستم به شکل دقيق تحليل شده و راه حلي ارائه شود که در عين سادگي و سرعت بتواند عملکردي دقيق را به همراه داشته باشد. تلفيق حسابداري پیشرفته به شکلي بسيار ساده و کارامد و مبتني بر اصول حسابداري به همراه انواع گزارشات مالی و همچنين گزارشات مديريتي متنوع و بسيار کاربردي و بسیاری امکانات کاربردی دیگر بخشي از توانايي لنميس مي باشد. در ادامه به صورت مختصر به ذکر بخشي از امکانات لنميس خواهيم پرداخت.

جهت مشاهده جزئیات ، یک آیتم را انتخاب کنید

پنل اساتيد

 • تعريف، ويرايش، حذف مدرس – وضعيت کلاسي و حضورغياب اساتيد، برنامه کلاسي در هر ترم،
 • وقت آزاد در هر ترم، محسابه حقوق بسيار پيشرفته در هر ترم و يا بازه مشخص با توجه به حضور و غياب، جلسات جبراني و ...، تعريف حقوق پايه بر اساس ترم و سطح براي هر جلسه)
 • مشاهده گردش مالي هر استاد در سال مالي مربوطه [اطلاعات بیشتر]

پنل زبان آموزان، دانش آموزان، هنرآموزان [اطلاعات بیشتر]

 • تعريف، ويرايش، حذف – ثبت نام و چاپ رسيد ثبت نام ، پيش ثبت نام، انصراف از ثبت نام، جستجوی ترکیبی، ثبت فاکتور فروش ، دریافت وجه ، پرداخت وجه ، اتصال وجه به ثبت نام و فاکتور ، مشاهده لیست ثبت نام های هر فرد ، امکان هر تعداد ثبت نام در هر ترم
 • تعريف اقساط، مشاهده سوابق و نمودار سوابق در هر ترم، وضعيت زبان آموز (حضور غياب، جلسات برگزار شده و ...)،
 • ثبت و گزارش نمرات، ارسال ليست به اکسل و گزارشات يا فيلترينگ پنل در ترم مربوطه بر اساس : همه ثبت نامی ها و ...
 • امکان جستجوي پيشرفته ترکیبی براساس نام، نام خانوادگي، نام و نام خانوادگي لاتين، تلفن؛ موبايل، کد ملي

پنل پرسنل : تعريف پرسنل، محاسبه حقوق ، تعیین سطح دسترسی به تمام قسمت های نرم افزار ، تعیین عدم دسترسی ، امکان ورود از یک آی پی خاص (استاتیک)  مشاهده گردش مالي [اطلاعات بیشتر]

کد کلاس : [اطلاعات بیشتر]

 • تعريف، ويرايش، حذف و چاپ لیست کد کلاسهای که دانش آموزان می بایست در آنها ثبت نام کنند
 • محاسبه تقویم جلسات و تاریخ پایان ترم بر اساس روزهای مشخص شده و با توجه به روزهای تعطیل در تقویم سال
 • بررسی تداخل های زمانی و کلاسی (یعنی اگر دو جلسه از نظر زمانی در یک اتاق تشکیل شود)، تداخل استاد (یعنی اگر مدرس همزمان در دو جلسه و یک زمان خاص کلاس داشته باشد)
 • مشاهده تداخل های صورت گرفته در برنامه روزانه به شکل رنگی و عدم ثبت جلسات دارای تداخل زمانی و کلاسی
 • امکان جستجوی پیشرفته بر اساس تمامی آیتمهای لیست و امکان حضور و غیاب هر جلسه از طریق تقویم جلسات
 • امکان تغییر یا تخصیص مدرس برای یک کلاس به صورت جبرانی و یا عادی و همچنین کنسل کردن یک کلاس به طوری که این موارد تاثیر مستقیم بر روی حقوق استاد دارد

نمرات و نظرات : [اطلاعات بیشتر]

 • امکان چاپ لیست نمرات به صورت خالی و پر شده و در قالب فارسی و لاتین
 • محاسبه نمره قبولی و ممتاز بودن و یا نمره منفی و ثبت غیبت هر فرد با توجه به قالب تعیین شده
 • امکان ثبت نظر سوپروایزر و مدرس در مورد هر دانش آموز و مشاهده آن در بخش سوابق سامانه تحت وب توسط شخص

ثبت نام گروهی :

 • امکان ثبت نام افراد يک کلاس که در ترم قبل بوده اند در کلاس جديد در ترم بعد و اعمال تخفیف گروهی و صدور سند دریافت گروهی (در این روش سرعت عمل در ثبت نام افراد به مراتب بیشتر خواهد بود خصوصا برای موارد پیک کاری)
 •  امکان صدور فاکتور فروش به صورت گروهی

برنامه روزانه : مشاهده برنامه کلاسي روزانه موسسه و امکان حضور غياب هنرجويان و اساتيد، تعريف کلاس جبراني، کنسل کردن کلاس و ...)) و امکان چاپ ليست برنامه روزانه

تعریف نظر سنجی از اساتید ، دانش آموزان و پرسنل بصورت کاربردی و با ارائه نتایج نظر به صورت تجمیع شده [اطلاعات بیشتر]

تعریف قالب پیامک خودکار و ارسال به لیست و ارسال از طریق خط خدماتی شرکت [اطلاعات بیشتر]

مدیریت بانک سوالات (امکان تعریف نامحدود انواع سوالات چند گزینه ای ، تشریحی و درک مطلب و امکان گذاشتن تصویر ، صدا و ویدئو در هر سوال و گزینه) (امکان تعریف سوال توسط اساتید)

مدیریت آزمون ها (امکان ایجاد نامحدود آزمون از هر نوع سوال بصورت ترکیبی و امکان تعریف آزمون ها توسط اساتید)

مدیریت برگزاری آزمون ها (امکان تخصیص آزمون به هر کلاس به تعداد نامحدود و امکان تعریف توسط اساتید )

مدیریت تنظیمات اولیه آموزشگاه (تمامی تنظیمات اولیه برنامه در این قسمت انجام خواهد شد)