051-31673 info@lanmis.com

نرم افزار مدیریت آموزشگاه - نرم افزار آموزشگاه تحت وب لنمیس

نرم افزار مدیریت آموزشگاه - نرم افزار آموزشگاه تحت وب لنمیس

 

در گذشته  یکپارچه سازی تمامی فرآیندهای موسسات آموزشی بصورت کاملا تحت وب و با هزینه ای بسیار پایین غیر ممکن بود و به همین دلیل بسیاری از موسسات ناچار بودند این فرآیندها را به چند بخش تقسیم کنند و هر کدام را بصورت جداگانه مدیریت کنند.
پس از مدتی که مدیران این کار را انجام می دادند متوجه سختی و عدم هماهنگی بین قسمت های مختلف می شدند و همین موضوع زمان و انرژی زیادی را از آنها می گرفت.

برای برطرف کردن این مشکل تنها یک راه پیش روی موسسات وجود داشته و اینکه یک سیستم جامعی را تهیه کنند که تمامی خدمات آنها را بصورت متمرکز پوشش دهد و دیگر دغدغه نگهداری چند سیستم را نداشته باشند و همه کارهای آموزشگاه خود را به صورت یکپارچه مدیریت کنند.
هر آموزشگاه زیر سیستم های زیادی دارد اعم از سیستم مالی و حسابداری ، سیستم ثبت نام و ثبت نمره ، حضور و غیاب ، سیستم آزمون آنلاین ، سیستم آموزش آنلاین ، سیستم پیام دهی داخلی ، خدمات پیام کوتاه ، وب سایت معرفی آموزشگاه و ...
عمده آموزشگاه هایی که در کشورفعالیت می کنند که تعداد آن ها هم بسیار زیاد است، از توان مالی متوسط و پایینی برخوردار هستند و برای همین تهیه یک نرم افزار یکپارچه با کیفیت و بصورت کاملا تحت وب هزینه ی بالایی را به آنها تحمیل می کند که عملا برای آنها توجیح ندارد. بسیاری از آنها در برخی فصول سال تعداد کمی دانش آموز دارند و جذب آنها کم است و واقعا بودجه محدودی برای تهیه اتوماسیون آموزشگاه خود دارند و از طرفی واقعا دوست دارند که از رقبای خود عقب نمانند و مدیریت آموزشگاه خود را به صورت کاملا سیستماتیک و با بروز ترین امکانات و فن آوری ها اداره کنند.

 

حالا راه حل برای اینگونه موسسات چیست؟!

 

به لطف خدا و با همت و پشتکاری وصف ناشدنی تمام اعضای گروه لنمیس و به پشتوانه بیش از یک دهه خدمات مستمر به موسسات آموزشی و آشنایی به تمامی دغدغه ها و نیازهای آنها ، نرم افزاری را طراحی کردیم که برای اولین بار در کشور پیاده سازی شده است.
در نرم افزار جدید لنمیس آخرین فن آوری ها و استاندارد های نرم افزاری را به کار گرفته ایم و از شرکت های بروز نرم افزار در ایران و جهان الگو برداری کردیم تا بتوانیم یک محصول بی نظیر را خلق کنیم.
از همان ابتدا در طراحی نسخه جدید بیشترین هدف ما این بود که هر آموزشگاهی با هر بودجه ای بتواند از امکانات این نرم افزار استفاده کنند و به همین دلیل برای اولین بار روش سرویس گرا را در نرم افزار پیاده کردیم.

در این روش هر موسسه به اندازه ای که نیاز دارد هزینه پرداخت می کند و حتی برای شروع با پرداخت ماهیانه مبلغ بسیار کمی (کمتر از 100.000 تومان) میتواند از نرم افزار استفاده کند و مهم ترین نکته این است هیچ هزینه اولیه ای پرداخت نمی کند!!!.
از طرفی قبل از استفاده از نرم افزار به مدت دو هفته بصورت واقعی با آن کار میکند و تمام نیازهای خود را بررسی میکند و سپس با آگاهی کامل فعالیت خود را ادامه می دهد.
هدف ما این است که بتوانیم بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه برای آموزشگاه ها فراهم کنیم و تلاش میکنیم با این کار یک قدم هر چند کوچک در جهت اعتلای صنعت اموزش کشور برداریم.

 

  

 

 

 

 

گروه نرم افزاری لنمیس

 

بدون شک تمام تلاش گروه نرم افزاری لنمیس با مشاوره دقيق و مستمر کارشناسان مالي و آموزشگاهي در جهت خلق محصولي منحصر و کم نقص بوده است. در لنميس سعي شده بخش های مختلف هر زير سيستم به شکل دقيق تحليل شده و راه حلي ارائه شود که در عين سادگي و سرعت بتواند عملکردي دقيق را به همراه داشته باشد. تلفيق حسابداري پیشرفته به شکلي بسيار ساده و کارامد و مبتني بر اصول حسابداري به همراه انواع گزارشات مالی و همچنين گزارشات مديريتي متنوع و بسيار کاربردي و بسیاری امکانات کاربردی دیگر بخشي از توانايي لنميس مي باشد. در ادامه به صورت مختصر به ذکر بخشي از امکانات لنميس خواهيم پرداخت.

جهت مشاهده جزئیات ، یک آیتم را انتخاب کنید

ليست ثبت نامي ها در هر ترم و يا بازه زماني بر اساس هر دپارتمان، مقطع و يا سطح خاص، امکان چاپ و يا بازبيني هر ثبت نام نيز وجود دارد. [توضیحات بیشتر]

ليست پيش ثبت نامي ها در هر ترم و يا بازه زماني بر اساس هر دپارتمان، مقطع و يا سطح خاص، امکان چاپ و يا بازبيني هر پيش ثبت نام و يا کساني که از اين ليست ثبت نام شده اند و جستجوي افرادي که پيش ثبت نام کرده اند نيز وجود دارد. [توضیحات بیشتر]

ليست وضعیت حضور و غیاب به صورت کلی با فیلترینگ [توضیحات بیشتر]

لیست اقساط به همراه انجام عملیات مختلف روی هر قسط [توضیحات بیشتر]

لیست وضعيت نمرات پاياني بر اساس هر ترم (نمايش نمرات بر اساس قبولي ها، مردودين، ممتازين، نامشخص در هر کلاس و يا در هر ترم مشخص) [توضیحات بیشتر]

ليست کسانی که هزینه تعيين سطح پرداخت کرده اند در هر ترم و يا بازه زماني بر اساس هر دپارتمان خاص، امکان چاپ ليست زمان تعيين سطح و يا کساني که از اين ليست ثبت نام شده اند و جستجوي افرادي که ثبت نام کرده اند نيز وجود دارد. [توضیحات بیشتر]

ليست تعيين سطح در هر ترم و يا بازه زماني بر اساس هر دپارتمان خاص، امکان چاپ ليست زمان تعيين سطح و يا کساني که از اين ليست ثبت نام شده اند نيز وجود دارد. [توضیحات بیشتر]

آمار ريزشي ها در هر ترم نسبت به ترم هاي گذشته بر اساس دپارتمان، مقطع، سطح و همچنين مدرس مربوطه، در واقع با اين گزارش مي توان برنامه ريزي دقيقي را براي ترم هاي آينده انجام داد و در سطوحي که ريزشي بيشتر بوده و هچنين اساتيدي که ريزش بيشتري داشتن تمهيدات لازم را در نظر گرفت و براي تصميم گيري مديريتي بسيار مهم مي باشد.

ليست آموزش و پرورش بر اساس محدوده سني و امکان چاپ ليست و لیست انصرافی ها از ثبت نام

عملکرد کاربران، گزارش کاملي از عمليات هاي انجام شده کاربران (ثبت نام، پيش ثبت نام، تعيين سطح، زمان تعيين سطح، اسناد حسابداري، فاکتور، نمرات، ورود و خروج به نرم افزار) بر اساس ترم و تاريخ به همراه جزئيات و امکان چاپ هر کدام وجود دارد. [توضیحات بیشتر]

لیست پیامک های ارسالی