پرتال تحت وب مدیریت آموزشگاه لنمیس

پرتال تحت وب مدیریت آموزشگاه لنمیس

امروزه با توجه به دسترسی همگانی به اینترنت پر سرعت و همچنین استفاده از گوشی های گوشمند و لپ تاپ و رایانه شخصی کاربرد سامانه های اطلاع رسانی امری اجتناب ناپذیر است. در واقع مدیریت امروزه آموزشگاه ها با توجه به حجم مراجعات جهت ثبت نام و اطلاع رسانی های متعدد می بایست به شکلی اصولی انجام شده واستفاده از سامانه های آنلاین می تواند کمک چشمیگیری در این زمینه داشته باشد و از طرفی رضایت کاربران و والدین را به نحو مطلوبی برآورده سازد.

 

مهمترین مزایای نرم افزار مدیریت آموزشگاه آنلاین

 

سامانه تحت وب مديريت آموزشگاه لنميس براي موسساتي که قصد تمامی امور آموزشگاه خود را بصورت اینترنتی و مستقل از مکان فیزیکی آموزشگاه مدیریت کنند.  از طرفی ارتباط تمامی زیر سیستم هایی که در موسسه تعریف شده به صورت یکپارچه اهمیت بسیار زیادی دارد، خصوصا برای موسساتی که دارای چند شعبه هستند این امری ضروری است که مدیریت امور خود را بصورت یکپارچه انجام دهند.

 

بدون شک تمام تلاش گروه نرم افزاری لنمیس با مشاوره دقيق و مستمر کارشناسان مالي و آموزشگاهي در جهت خلق محصولي منحصر و کم نقص بوده است. در لنميس سعي شده بخش مختلف هر زير سيستم به شکل دقيق تحليل شده و راه حلي ارائه شود که در عين سادگي و سرعت بتواند عملکردي دقيق را به همراه داشته باشد. تلفيق حسابداري پیشرفته به شکلي بسيار ساده و کارامد و مبتني بر اصول حسابداري به همراه انواع گزارشات مالی و همچنين گزارشات مديريتي متنوع و بسيار کاربردي و بسیاری امکانات کاربردی دیگر بخشي از توانايي لنميس مي باشد. در ادامه به صورت مختصر به ذکر بخشي از امکانات لنميس خواهيم پرداخت.

 

 

جهت مشاهده جزئیات ، یک آیتم را انتخاب کنید

ارسال کلیه پیامک های اطلاع رسانی از طریق خط خدماتی (ارسال به بلک لیست)

ارسال هوشمند پیامک بعد از عملیات ثبت نام ، ثبت سند دریافت وجه ، ثبت حضور و غیاب ، ثبت نمره و ... و تنظیم ارسال همزمان برای دانش آموز ، مادر و پدر

صندوق پيام هاي ارسالي به همراه وضعيت ارسال

ارسال پیام کوتاه به لیست ها و گزارشات مختلف

تعريف مخاطبين و گروه مخاطبين(امکان تعريف ساير اشخاص براي ارسال پيام کوتاه)

ارسال پيامک خودکار براي ثبت نام شده ها، تولد ها و ...

مشاهده شارژ پيامک باقيمانده

امکان تنظیمات قالب خودکار برای ارسال غایبین ، حاضرین و تاخیری ها با قالب مورد نظر

عدم نیاز به ثبت نام پنل و ارسال تعهدنامه برای ارسال پیامک


تصاویر تعدادی از فرم های سامانه آنلاین