(051) 36084830 - 36010265 - 36010266
لنمیس , نرم افزار مدیریت آموزشگاه

لنـمـیــس

نرم افزار جامع مدیریت آموزشگاه

پرتال تحت وب مدیریت آموزشگاه لنمیس

پرتال تحت وب مدیریت آموزشگاه لنمیس

امروزه با توجه به دسترسی همگانی به اینترنت پر سرعت و همچنین استفاده از گوشی های گوشمند و لپ تاپ و رایانه شخصی کاربرد سامانه های اطلاع رسانی امری اجتناب ناپذیر است. در واقع امروزه مدیریت امروزه موسسات با توجه به حجم مراجعات جهت ثبت نام و اطلاع رسانی های متعدد آموزشی می بایست به شکلی اصولی انجام شده واستفاده از سامانه های آنلاین می تواند کمک چشمیگیری در این زمینه داشته باشد و از طرفی رضایت کاربران و والدین را به نحو مطلوبی برآورده سازد.

 

در واقع می توان گفت که نرم افزار مدیریت آموزشگاه تحت وب لنمیس ، نرم افزاری پایه ایست برای راه اندازی اپلیکیشن اندروید و ربات تلگرام لنمیس .یعنی چنانچه اگر مشتری علاوه بر نرم افزار تحت ویندوز لنمیس، تمایل به استفاده از اپلیکیشن اندروید و یا ربات تلگرام لنمیس را داشته باشد ، می بایست حتما نسخه تحت وب نرم افزار مدیریت آموزشگاه لنمیس را خریداری کند. علت این امر آنست که اپلیکیشن اندروید و ربات تلگرام برای نمایش اطلاعات خود ، نیاز به تغذیه از اطلاعات نرم افزار تحت وب لنمیس دارند. همین امر باعث شده که این دو سرویس ، بصورت 24 ساعته در دسترس باشند.

 

مهمترین مزایای نرم افزار مدیریت آموزشگاه آنلاین

 

سامانه تحت وب مديريت آموزشگاه لنميس براي موسساتي که قصد راه اندازی ثبت نام و دريافت شهريه به صورت آنلاين را دارند به همراه بسياري امکانات کاربردي ديگر طراحي گرديده است.  نکته مهم در اين سامانه اين است که يک ارتباط دوطرفه بين سامانه تحت وب و ويندوز برقرار است و در واقع با استفاده از فرآيند بسيار پيچيده تمامي اطلاعات و تغييرات ثبت شده در نرم افزار تحت ويندوز بر روي سامانه تحت وب و از سامانه تحت وب بر روي سيستم ويندوز منتقل ميگردد و شما ميتوانيد تمامي تغييرات سيستم تحت وب را مانند ثبت نام هاي آنلاين و پرداخت شهريه ها، نمرات و ... را در نهايت توسط سيستم ويندوز مشاهده نماييد. از طرفي براي کساني که چند شعبه دارند براحتي امکان گزارش گيري به تفکيک هر شعبه امکان پذير مي باشد. با استفاده از سامانه تحت وب حجم زيادي از مراجعين به موسسات جهت ثبت نام و دريافت کارنامه کاهش مي يابد.

اطلاعات ورود مدیر
نام کاربری کلمه عبور
Admin 123456
اطلاعات ورود استاد
نام کاربری کلمه عبور
Teacher 123
اطلاعات ورود دانش آموز
نام کاربری کلمه عبور
Student 123
 
جهت بررسی دموی سامانه آنلاین لطفا روی دکمه زیر کلیک کنید.
 
مشاهده دموی آنلاین

 

جهت مشاهده جزئیات ، یک آیتم را انتخاب کنید

تصاویر تعدادی از فرم های سامانه آنلاین