(051) 36084830 - 36010265 - 36010266
لنمیس , نرم افزار مدیریت آموزشگاه

لنـمـیــس

نرم افزار جامع مدیریت آموزشگاه

نسخه تحت ویندوز نرم افزار آموزشگاه لنمیس

نسخه تحت ویندوز نرم افزار آموزشگاه لنمیس

نسخه تحت ويندوز نرم افزار مديريت آموزشگاه لنميس حاصل سال ها تلاش، تجربه و تخصص در زمينه نرم افزارهاي مالي و آموزشگاهی مي باشد. این نسخه قابلیت اتصال به نسخه تحت وب لنمیس و اپلیکیشن اندروید لنمیس و ربات تلگرام لنمیس را دارد.

نسخه پایه و اساسی نرم افزار لنمیس ، همین نسخه می باشد که بر روی سیستم عامل ویندوز نصب می گردد. یعنی برای استفاده از هر نسخه ی نرم افزار لنمیس (تحت وب ، اپلیکیشن موبایل و ربات تلگرام) ، می بایست حداقل این نسخه (نسخه تحت ویندوز) را داشته باشید. در ادامه مختصرا به بعضی از امکانات عمده این نسخه می پردازیم:

 

حسابداری آموزشگاه :

از آنجا که اکثر کاربران نرم افزار های آموزشگاهی حسابدار نیستند، در نرم افزار مدیریت آموزشگاه لنمیس سعی شده از حسابداری دوبل بشکلی ساده، قابل فهم و کاربردی برای کاربران استفاده شود تا پاسخگوی یکی از مهمترین نیاز های آموزشگاه ها باشد. مدیریت حسابداری بخش فروش و بخش خرید، اسناد دریافتی و پرداختی ، مدیریت صندوق و بانک ، تراز ها ، درآمد ها، هزینه ها و .... بشکلی کاملا ساده تعریف شده اند.

 

اتوماسیون بخش آموزش :

تمامی امکانات آموزشی مورد نیاز یک آموزشگاه ، در لنمیس موجود است. امکاناتی مثل : تایم شیت، کلاس بندی، ثبت نمرات، صدور کارنامه و کارت شناسایی، لیست های حضور غیاب، حقوق و دستمزد اساتید و پرسنل آموزشگاه، ثبت مراجعه ها و تماس ها ، کالر آی دی و بسیاری دیگر از امکانات منحصر بفرد. حتی نسخه ای از نرم افزار  تحت ویندوز لنمیس مختص اساتید طراحی گردیده است تا در صورت وجود سیستم در کلاس ها اساتید بتوانند فعالیت ها و امور مربوط به خویش را در سیستم انجام دهند.

امکانات لنمیس تحت ویندوز

نمونه ای از کارت شناسایی پیشفرض

ارتباط از طریق شبکه :

این نرم افزار قادر است بصورت همزمان بر روی چند کامپیوتر کار کند. به گونه ای که یکی از آنها سرور (سرویس دهنده) و مابقی کامپیوتر ها کلاینت (سرویس گیرنده) می باشند. فقط کافیست این سیستم ها از طریق شبکه به یکدیگر متصل باشند.(فرقی نمی کند ارتباط از نوع کابلی یا بی سیم باشد. اما درمجموع ، ارتباط کابلی از سرعت بیشتری برخوردار است) .همه این سیستم ها در آنِ واحد به یک پایگاه داده که بر روی سرور موجود است متصل هستند و همگی، اطلاعات آن را دستکاری می کنند.

شبکه نرم افزار مدیریت آموزشگاه لنمیس , دسترسی کاربران لنمیس

نمایش وضعیت سیستم کاربر

پیام کوتاه :

اتصال نرم افزار به یک سیستم پیامکی جهت آگاه سازی اعضای آموزشگاه (اعم از پرسنل ، اساتید ، دانش اموزان) و یا افراد خارج از آموزشگاه می تواند بسیار مفید باشد. خوشبختانه در نسخه تحت ویندوز لنمیس استفاده از پیامک بشکلی هوشمند انجام می پذیرد. خروجی تمام گزارشهایی که به افراد منتهی می شوند قابلیت ارسال پیامک دارد. علاوه برآن امکان ارسال پیامک به غایبین، والدین آنها، اساتید ، پرسنل و هر شماره ای وجود دارد. همچنین ارسال هایی نظیر کارنامه پیامکی، اخطار بدهی افراد، ارسال پیامک اختصاصی (درج اطلاعات فردی هر شخص در پیامک) ، پیامک خوش آمد گویی به آموزشگاه ، پیامک حاوی برنامه کلاسی و... بشکلی ساده و با استفاده از قالب های پیامک، تنها در عرض چند دقیقه و حتی چند ثانیه تنها با چند کلیک امکان پذیر است.

 

چند کاربره بودن و شخصی سازی :

لنمیس می تواند چندین کاربر داشته باشد و هر کدام از کاربران از سیستم های مختلف به نرم افزار لاگین کنند. هر کاربر از هر سیستم که وارد شود تمامی عملکردش در نرم افزار ثبت می شود و مدیر می تواند ریز عملکرد هر کاربر را پیگیری کند.(یک کاربر نمی تواند در یک لحظه با 2 سیستم لاگین کند). همچنین مدیر می تواند برای هر کاربر یا گروه کاربری سطح دسترسی های مختلف امنیتی تعریف نماید. در این صورت عملکرد هر کاربر محدود شده و قابل پیش بینی است.

هر کاربر می تواند تنظیمات دلخواه خود را داشته باشد. تنظیماتی مثل : صفحه دسکتاپ دلخواه ، پوسته دلخواه ، پروفایل شخصی و ...

تم های مختلف نرم افزار مدیریت اموزشگاه لنمیس

تعدادی از پوسته های نرم افزار تحت ویندوز لنمیس

 

گزارشات مدیریتی :

مدیر آموزشگاه برای سیاست گذاری و کنترل بیشتر بر اوضاع امکانات زیادی دارد و بقول معروف دستش باز است. گزارشات مدیریتی گوناگونی که مدیر می تواند از سیستم دریافت کند گواه بر این مدعاست. گزارشات مالی و آموزشی متنوع. مثلا لیست ریزشی ها : این لیست قابلیت این را دارد که از نرم افزار بخواهید به شما بگوید کدام استاد یا کدام درس یا کدام دپارتمان و یا ... بیشترین ریزش را داشته است و کدامیک کمترین. اکثر گزارشات مدیریتی قابلیت پارامتر گذاری و جزئی نگری را دارند. کافیست امتحان کنید.

 

 بدون شک تمام تلاش این گروه نرم افزاري با مشاوره دقيق و مستمر کارشناسان مالي و آموزشگاهي در جهت خلق محصولي منحصر و کم نقص بوده است. در لنميس سعي شده بخش مختلف هر زير سيستم به شکل دقيق تحليل شده و راه حلي ارائه شود که در عين سادگي و سرعت بتواند عملکردي دقيق را به همراه داشته باشد. تلفيق حسابداري پیشرفته به شکلي بسيار ساده و کارامد و مبتني بر اصول حسابداري به همراه انواع گزارشات مالی و همچنين گزارشات مديريتي متنوع و بسيار کاربردي و بسیاری امکانات کاربردی دیگر بخشي از توانايي لنميس مي باشد. در ادامه به صورت مختصر به ذکر بخشي از امکانات لنميس خواهيم پرداخت.

جهت بررسی بیشتر نرم افزار، می توانید نسخه دموی نرم افزار لنمیس را از طریق لینک زیر دانلود بفرمایید.

دانلود نسخه دمو

 

جهت مشاهده جزئیات ، یک آیتم را انتخاب کنید

تصاویر تعدادی از فرم های نرم افزار و گزارشات چاپی