تعیین سطح آنلاین


یکی از امکانات بسیار مهم برای خصوصا آموزشگاه های زبان در شرایط فعلی تعیین سطح غیر حضوری و یا تعیین سطح آنلاین است.

در نرم افزار مدیریت آموزشگاه لنمیس این امکان بصورت بسیار کاربردی و پیشرفته پیاده سازی شده است و از مرحله اولیه تا تعیین سطح قطعی دانش آموز بصورت کاملا غیر حضوری انجام می شود.


برای مشاهده نحوه عملکرد تعیین سطح آنلاین در سامانه لنمیس کلیک کنید 

 

 

 

فرایند کار


فرآیند کار به این صورت است که ابتدا آموزشگاه زمان هایی را برای پذیرش تعیین سطح آنلاین در ترم های مختلف مشخص می کند و همچنین برای رده های سنی مختلف قالب هایی را مشخص می کند که به عنوان مثال هزینه هر رده سنی در هر دپارتمان چقدر است و یا چه آزمونی برای هر کدام در نظر گرفته شده است.

با توجه به این تنظیمات دانش آموز ابتدا مشخصات خود را وارد کرده و به سامانه لاگین می کند و در همان ابتدا بر روی تعیین سطح آنلاین کلیک کرده و مراحل را شروع می کند و در مرحله اول اگر تعیین سطح بصورت پولی باشد وارد درگاه شده و هزینه را پرداخت می کند.

در مرحله بعد اگر آزمونی برای فرد در نظر گرفته شده باشد آزمون را شروع کرده و با توجه به زمانی که برای آزمون در نظر گرفته شده سوالات را پاسخ می دهد و پس از آن منتظر تعیین وقت برای مصاحبه آنلاین میشود.

در این مرحله مدیر سیستم درخواست های تعیین سطح را مشاهده کرده و برای هر کدام زمان و مدرس را برای مصاحبه آنلاین مشخص می کند و در همین لحظه پیامکی برای دانش آموز و مدرس ارسال می شود تا به نوعی اطلاع رسانی برای زمان مصاحبه انجام شده باشد.

در مرحله بعدی در زمان مشخص شده برای مصاحبه مدرس و دانش آموز وارد پنل شده و ابتدا مدرس بر روی شروع مصاحبه کلیک کرده و دانش آموز نیز همین کار می کند و جلسه آن ها با توجه به پلتفرمی که برای آموزش آنلاین موسسه انتخاب کرده آغاز می شود.

پس از پایان مصاحبه هم مدرس سطح دانش آموز را مشخص می کند و در همان لحظه دانش آموز می تواند در سطح مورد نظر بصورت آنلاین ثبت نام کند.

 

 

این امکان نرم افزار مدیریت آموزشگاه لنمیس یکی از مزیتهای منحصر به فرد نرم افزار می باشد و بسیار مورد استقبال موسسات نیز واقع شده است.

Consultation request
به خـانـواده بـزرگ لـنمیـس بپیوندید.
لنمیس؛ مدیریت یکپارچه آموزشگاه