راهنمای تعیین سطح آنلاین نرم افزار مدیریت آموزشگاه لنمیس

اطلاعات پایه تعیین سطح

 

نکته مهم : تعیین سطح آنلاین مخصوص آموزشگاه های زبان می باشد.

 در ابتدا باید اطلاعات پایه تعیین سطح آنلاین را وارد کنید.
جهت ورود به قسمت اطلاعات پایه کافیست بر روی دکمه سپس جهت ایجاد کردن اطلاعات پایه جدید بر روی دکمه کلیک کرده و اطلاعات مورد نظر را وارد کنید.

Help photo

برای دپارتمان ها و رده های سنی مختلف باید دسته بندی های مختلفی تعریف شود به همین صورت باید برای دپارتمان ها و رده های سنی دیگر این کار را انجام داده تا فراگیرانی که درخواست تعیین سطح دارند به صورت اتوماتیک مشخص شود که در کدامیک از این موارد باید قرار بگیرد. و آزمونی که فراگیر بعد از درخواست تعیین سطح انجام می دهد را انتخاب کنید.

در صورتی که تعیین سطح شما هزینه ای داشته باشد هزینه آن را وارد و در پایان بر روی دکمه ثبت اطلاعات کلیک کنید.

نکته :

  • اگر فراگیر دپارتمانی غیر از دپارتمان انتخابی انتخاب کند سیستم خطا می دهد چون شما قالبی برای آن تعریف نکرده اید. پس دقت کنید که برای تمام دپارتمان ها و رده های سنی قالبی از پیش تعریف شود در غیر اینصورت فراگیر نمی تواند تعیین سطح انجام دهد.
  • اگر شما در قالبی که تعریف کرده اید آزمونی در نظر نگرفته باشید فرد بلافاصله وارد وضعیت "منتظر وقت مصاحبه" می شود.
 
 
 

کار بعدی از قسمت "عملیات موسسه > تظیمات آموزشگاه > > " باید بازه تعیین شود.

Help photo
نکته :

شخصی که درخواست تعیین سطح دهد تا زمانی که فرآیند کامل آن را طی می کند و سطح مشخص می شود، ترم نیز مشخص می شود یعنی دقیقا بر اساس تاریخی که شما مشخص کرده اید به صورت خودکار ترم تعیین می شود و شخصی که در این بازه تعیین سطح انجام دهد برای ترمی که مشخص شده تعیین سطح انجام می شود. پس بهتر است تاریخی که انتخاب می کنید طوری باشد که چند ترم را پوشش ندهد.

 

 پس از ثبت تصحیح آزمون توسط استاد، مدیر و یا پرسنل (در صورت دسترسی) وارد پنل خود شده و زمان مصاحبه را برای فرد تعیین می کند. در این حالت از قسمت "عملیات موسسه > تعیین سطح آنلاین > دكمه  " اطلاعات مربوط به درخواست دهنده و سطح نامشخص نمایش داده می شود.

 نوع، تاریخ و زمان مصاحبه را تعیین کنید.

Help photo

 در این قسمت امکانی که وجود دارد این است که برای درخواست کننده و استاد مصاحبه کننده یک قالب پیامک اطلاع رسانی وجود دارد که می توان از آن برای اطلاع رسانی استفاده کرد.

تعیین سطح آنلاین (عملیات استاد)

 
 بلافاصله بعد از اتمام آزمون توسط فراگیر، استاد مورد نظر می تواند از طریق پنل خود وارد قسمت "لیست تعیین سطح" شده و با استفاده از دکمه آزمون را تصحیح کند.
 
Help photo
 
 
 
 پس از تعیین زمان مصاحبه توسط مدیر و یا پرسنل ابتدا استاد می بایست در زمان مورد نظر بر رو دکمه کلیک کرده و وارد شود تا فراگیر نیز بتواند در مصاحبه شرکت کند.
 
Help photo
 
 
 
 پس از پایان مصاحبه استاد می بایست با استفاده از دکمه نتیجه مصاحبه یعنی تعیین سطح را وارد کند.
 
Help photo
 

نکته :

  • سطحی که در این قسمت استاد ثبت می کند، همان سطحی است که فراگیر می تواند در آن سطح و ترمی که بازه تعیین سطح آنلاین را مشخص کرده اید؛ ثبت نام کند.
  • در ثبت اطلاعات مربوط به نتیجه تعیین سطح دقت بالائی به کار ببرید، زیرا فقط یک بار می توانید این نتیجه را ثبت کنید.

 

تعیین سطح آنلاین ( عملیات فراگیر)

 
شما میتوانید برای دپارتمان های خود تعیین سطح تعریف نموده و در رده های سنی متفاوت این آیتم را اجرا نمائید. 
 اکنون فراگیران که در همان رده سنی مشخص شده، می توانند از طریق پنل کاربری خود از قسمت "تعیین سطح آنلاین" بر روی دکمه کلیک کرده و درخواست خود را ثبت کند.
 
Help photo
 
 
 
 
Help photo
 
 اگر تعیین سطح شما هزینه ای داشته باشد باید فراگیر جهت ادامه فرآیند، مبلغ مربوطه را پرداخت نماید.
پس از پرداخت هزینه، آزمونی که باید فراگیر در آن شرکت کند را نمایش می دهد؛ در نتیجه با استفاده از دکمه وارد آزمون شده و سوالات را جواب دهد .
 
Help photo
 
 بعد از پایان آزمون چنانچه سوال تشریحی وجود داشته  و نیاز به تصحیح استاد باشد، وضعیت به منتظر تصحیح آزمون استاد تغییر می کند.
 
Help photo
 
 پس از تصحیح آزمون تعیین سطح توسط استاد، نمره برای فراگیر نمایش داده می شود که می تواند با کلیک بر روی آن وضعیت نمرات خود را مشاهده کند.
 
Help photo
 
 پس از تصحیح آزمون توسط استاد و ثبت نمره، وضعیت به منتظر تعیین زمان مصاحبه  تغییر می کند که در این حالت مدیر و یا پرسنل (در صورت دسترسی) می بایست وارد پنل خود شده و زمان مصاحبه را برای فرد تعیین کند.
 
Help photo
 
 پس از تعیین زمان مصاحبه، فراگیر باید از طریق پنل خود در جلسه تعیین سطح شرکت نماید، درصورتیکه جلسه مصاحبه بصورت غیر حضوری و آنلاین برگزار شود کافیست بر روی دکمه کلیک کرده تا مصاحبه شروع شود.
 
 
Help photo
 
 در نهایت با ثبت نتیجه و سطح توسط استاد، وضعیت به تعیین سطح شده تغییر کرده و سطح مشخص می شود.
 

نکته :

  • فراگیر در هر ترم تنها 1 دفعه می تواند در خواست تعیین سطح داشته باشد.