تعریف اشخاص در نرم افزار مدیریت آموزشگاه لنمیس

تعریف شخص جدید

 

تمامی اشخاص سیستم از این قسمت تعریف میشوند.

فیلد هایی که در نظر دارید تکمیل آن ضروری باشد را باید از قسمت " منوی عملیات موسسه > تنظیمات آموزشگاه > دکمه  " تعریف کنید.

در کنار فیلد های که ضروری باشند آیکن قرار می گیرد و در صورت عدم تکمیل این فیلد ها امکان ثبت اطلاعات نخواهید داشت.

Help photo

موارد شماره گذاری شده در تصویر

 ملیت : برای ثبت هر شخص کد ملی الزامی می باشد و چنانچه شخص جزء اتباع خارجی باشد می بایست نوع ملیت، اتباع خارجی انتخاب گردد و در اینصورت میتوان هر شماره ای را به جای کد ملی وارد کنید و یا بر روی دکمه کلیک کنید تا سیستم کد را ایجاد کند.

 دکمه  زمانی نمایش داده می شود که ملیت را اتباع خارجی انتخاب کنید.

 یکی از قابلیت های مهم سامانه آموزشگاهی لنمیس این است که شما میتوانید همزمان یک شخص را در بخش ها و نقش های مختلف تعریف کنید، در حقیقت یک شخص همزمان میتواند نقش های پرسنل، مدرس و یا فراگیر را دارا باشد. برای اینکار کافی است شخص را در سربرگ مربوطه اضافه کنید.

و از آن جایی که فرد دارای سابقه در سیستم می باشد با وارد کردن کد ملی اطلاعات باقی فیلدها بصورت خودکار وارد میشود و با توجه به اینکه در بخش تنظیمات چه فیلدهایی را جز فیلدهای ضروری تعریف کرده باشید می بایست اقدام به وارد کردن مقادیر خواسته شده کرده و بر روی دکمه ثبت کلیک کنید.

 

 نحوه آشنایی : راه های آشنایی با آموزشگاه را می توانید از قسمت " منوی سایر امکانات > ردیف نحوه آشنایی " تعریف کنید تا در این لیست به کاربران (پرسنل) نمایش داده شده و آیتم صحیح را انتخاب کنند.

 

  تخفیفات پایه : تخفیفاتی را که در "منوی اطلاعات پایه > تخفیف ها " تحت عنوان تخفیفات داخل آموزشگاه تعریف کرده اید در این لیست به شما نمایش داده می شود.

 اگر برای شخصی تخفیف پایه در نظر بگیرید به این معناست که شخص هر ثبت نامی که انجام دهد (ثبت نام توسط پرسنل / ثبت آنلاین) تخفیف به صورت خودکار اعمال می شود.

 

 بارگذاری تصویر : تصویر کاربر از این قسمت بارگذاری می شود .

 

 متقاضی دپارتمان : در هنگام ثبت مشخصات فراگیران می توانید انتخاب کنید که شخص متقاضی کدام دپارتمان است .

 انتخاب و ثبت دپارتمان برای یک شخص به این معنا نمی باشد که تنها دوره های دپارتمان انتخاب شده برای ثبت نام وی نمایش داده می شود . این قسمت صرفا جنبه گزارش گیری برای آموزشگاه ها دارد و محدودیتی در ثبت نام برای شما ایجاد نمی کند.

 

 ثبت اطلاعات : در پایان باید اطلاعات ثبت شوند . اگر می خواهید در لحظه فقط اطلاعات شخص ثبت شود بر روی دکمه کلیک کنید .

 در صورتی که بخواهید بلافاصله ثبت نام و یا تعیین سطح را نیز انجام دهید از دو دکمه  و می توانید استفاده کنید.

 چنانچه تمایل به چاپ فرم تشکیل پرونده دارید بر روی دکمه کلیک کنید .

 

نکته
  • برای تعریف استاد و پرسنل تنها دکمه به شما نمایش داده می شود.
  • لازم به ذکر است که با ایجاد هر شخص ، یک کد حساب تفصیل برای او ایجاد می شود و در صورتی که فرد دارای چند نقش باشد (همزمان پرسنل ، استاد ، دانش آموز) فقط یک کد حساب به او تعلق می گیرد و گردش مالی او به صورت کلی در نظر گرفته میشود. در واقع در هر نقشی که فرد باشد حساب وی یکی است.

عضویت جدید فراگیر

 

این قسمت فقط مختص ثبت فراگیران جدید می باشد.

 

فراگیران می توانند از طریق صفحه لاگین و با کلیک بر روی دکمه   جهت عضویت در آموزشگاه شما اقدام کنند.

Help photo

  چنانچه توافق نامه عضویت ایجاد کرده باشید، شخص پس از تایید توافق نامه می تواند مشخصات خود را وارد کرده و در آموزشگاه شما عضو شود.

Help photo

فیلد هایی که در نظر دارید تکمیل آن ضروری باشد را باید از قسمت " منوی عملیات موسسه > تنظیمات آموزشگاه > دکمه  " تعریف کنید.

Help photo
 

راهنمای ویدیوئی ثبت شخص جدید