تماس و مراجعه

مدیریت تماس و مراجعه

 

بطور معمول همواره افرادی به آموزشگاه ها مراجعه کرده (بصورت حضوری یا تلفنی) و اطلاعات مربوط به شرایط و دوره های در حال برگزاری آن آموزشگاه را بررسی میکنند و نیاز است مشخصات آنها جهت پیگیری های بعدی و دریافت نتیجه نهایی و یا جذب آنها ثبت شود.

به همین جهت شما میتوانید از این قسمت اطلاعات مربوط به مراجعه کنندگان خود را جمع آوری کرده و در وقت مقتضی نسبت به برقراری ارتباط مجدد با ایشان استفاده نمائید.

جهت ثبت اطلاعات شخص جدید کافیست بر روی دکمه    کلیک کرده و اطلاعات مربوطه رامطابق تصویر زیر تکمیل نمائید.

Help photo

 ورود اطلاعاتی همچون نام و نام خانوادگی، تلفن همراه و دپارتمان مورد نظر شخص از آیتم های ضروری و اجباریست و حتما باید تکمیل گردد ولی میتوان از ثبت مقطع و یا سطح در این بخش صرف نظر کرد.

 جهت ثبت نحوه آشنایی با آموزشگاه، ابتدائا بایستی راه های ارتباطی با آموزشگاه خود را مشخص کنید؛ بدین منظور از مسیر منوی "سایر امکانات > نحوه آشنائی " اقدام نمائید.

 
 
 

جهت دریافت گزارش مربوط به اطلاعات افراد ثبت شده میتوانید از دو فیلتر ترم و یا انتخاب یک بازه زمانی خاص، اقدام کرده و بر روی دکمه کلیک کنید.

Help photo
  • جهت مشاهده پیگیری های ثبت شده، ثبت پیگیری جدید و یا ویرایش آن می بایست برروی اعداد موجود در ستون پیگیری مطابق تصویر فوق، کلیک کنید تا پنجره زیر باز شود.
Help photo

 جهت مشاهده پیگیری های قبلی کافیست بر روی متن پیگیری کلیک کنید تا متن بصورت کامل نمایش داده شود. اگر متن نیاز به ویرایش دارد بر روی دکمه  کلیک کرده و پس از اعمال تغییرات مد نظر، ثبت اطلاعات را انجام دهید.

 جهت ثبت پیگیری جدید نیز از این قسمت اقدام کرده و بر روی دکمه کلیک نمائید.

 

برای تغییر وضعیت پیگیری هر شخص بایستی بر روی عنوان پیگیری در ستون وضعیت کلیک کنید، پس از باز شدن پنجره میتوانید وضعیت پیگیری را انتخاب کنید.