لیست آزمون ها

آزمون

 

 در این قسمت آزمون های آنلاین تعریف می شود.
  آزمون ها محدود به یک شعبه نیستند و برای تمامی شعب مشترک می باشند

جهت ایجاد آزمون کافیست بر روی دکمه   کلیک کرده و اطلاعات مربوطه را طبق تصویر زیر تکمیل نمایید.

 
Help photo
 

 در صورت تعیین هزینه برای آزمون، باید حتما مبلغ آن بصورت آنلاین پرداخت شود تا آزمون برای فراگیران فعال شود.

 از این قسمت می توانید سطوح/دروسی که آزمون برای آنها مجاز است را انتخاب نمائید.

 بعد از تکمیل اطلاعات بر روی دکمه سوالات کلیک کنید تا بانک سوالات نمایش داده شود.

 
Help photo
 

 در این قسمت سطوح/درسی که انتخاب کردید نمایش داده می شود که می توانید سوالات موردنظر را انتخاب کنید.

 با استفاده از این قسمت می توان مشخص کرد که سامانه بصورت تصادفی تعدادی سوال (که تعداد مورد نظر خودتان می باشد) را انتخاب کند و  این تعداد انتخابی را می توان بر اساس درجه سختی که برای آزمون تعریف شده است فیلتر کرد. شما می توانید بصورت انفرادی نیز سوالات را با استفاده از دکمه انتخاب کنید.

 بعد از انتخاب سوالات بر روی دکمه ثبت و در نهایت بر روی دکمه ثبت آزمون کلیک کنید.

پرداختی های آزمون

اگر آزمون های شما دارای هزینه باشد با استفاده از دکمه میتوانید مشاهده کنید کدامیک از اشخاص پرداختی آزمون خود را انجام داده است.

 
Help photo
 

ممکن است گاهی پرداختی قبلا انجام شده و نیاز به پرداخت مجدد نباشد پس شما میتوانید با استفاده از دکمه پرداختی شخص را دستی ثبت کنید.

نکات تکمیلی :
  • شما تا زمانی می توانید آزمون را ویرایش کنید که آن آزمون برگزار نشده باشد، بنابراین جهت حفظ صحت آزمون برگزار شده امکان ایجاد هیچ گونه تغییری را نخواهید داشت.
  • جهت ویرایش آزمون برگزار شده می توانید با استفاده از دکمه   در ستون عملیات و با کلیک بر روی دکمه ثبت آزمون، دقیقا همان آزمون را با همان سوالات و همان مشخصات کپی کرده و سپس تغییرات لازم را اعمال کنید. 
  • با دکمه  می توانید پیش نمایشی از آزمون را که برای فراگیر نمایش داده می شود، مشاهده کنید با این تفاوت که فراگیران قادر به دیدن شناسه سوالات نیستند.
  • اگر از آزمونی استفاده نمی شود، می توان از طریق دکمه وضعیت نمایش آن را (مطابق تصویر زیر) به حالت آرشیو تغییر داد تا در زمان برگزاری این آزمون نمایش داده نشود.
 
Help photo