پیامرسان

پیامرسان

 
برای ارسال فایل کافیست با کلیک بر روی دکمه فایل مورد نظر را انتخاب کنید. پس از انتخاب از شما اجازه ارسال می خواهد که با کلیک بر روی دکمه فایل مورد نظر ارسال می شود.
 
Help photo
 
  

جهت ارسال صدا می توانید از دکمه استفاده کنید.

Help photo

بعد از کلیک مطابق تصویر زیر مرورگر از شما اجازه دسترسی به میکروفون را میخواهد. در اینصورت باید گزینه Allow را زده و ضبط صدا را انجام دهید.
 
Help photo
 
 

مرورگر Chrome

 اما ممکن است به هر دلیلی بر روی گزینه Block کلیک شد شما باید میکروفون را از دو طریق فعال کنید.

  کافیست مطابق تصویر زیر بر روی دکمه قفل کلیک کرده و تیک میکروفون را فعال کنید.
 
Help photo
 
  برای مشاهده مجوزهای میکروفون از تنظیمات کروم، بر روی آیکون منو و سپس “Settings” کلیک کنید. 
در Tab باز شده Setting، همانند تصویر زیر روی گزینه Privacy and Security کلیک کنید. در منو باز شده روی گزینه Site Settings کلیک کنید.
 
Help photo
 
در منو باز شده همانند تصویر زیر در بخش Recent Activity آخرین وب سایت‌هایی که در آن‌ها تغییرات مجوز دسترسی های مختلف نظیر مکان (لوکیشن)، دوربین، میکروفون، اعلانات و … رخ داده است نمایش داده می‌شود.
با کلیک بر روی هر کدام از وب سایت‌ها در بخش Recent Activity، صفحه تمامی مجوز‌های دسترسی آن سایت همانند شکل زیر نمایش داده می‌شود.
حال به بخش Permissions در منو Site Settings توجه کنید. در این قسمت می‌توانید تعیین کنید که به طور عمومی برای تمامی سایت‌ها اعلان درخواست مجوز دسترسی دوربین، میکروفون، لوکیشن و … نمایش داده شود. در واقع با انتخاب گزینه Ask Before Accessing، مرورگر از شما قبل از دادن مجوز دسترسی اجازه می‌گیرد.
 
Help photo
 
در همین قسمت به روشی دیگر نیز شما می توانید میکروفون را از حالت مسدود خارج کنید.
کافیست وارد قسمت Microphone شده و سایت های مسدود را مشاهده کرده در ادامه با کلیک بر روی آیکون سطل زباله سایت را از لیست مسدودی ها خارج کنید.
 
Help photo
 
 
 لازم به ذکر است که این تنظیمات در نسخه اندروید مرورگر کروم نیز تقریباً مشابه است. برای این منظور وارد Setting مرورگر کروم شده و از منو باز شده به Site Setting مراجعه کنید. در نسخه اندروید، Site Settings به صورت یک گزینه جداگانه در منو اصلی Setting موجود است و همانند نسخه ویندوز، زیر مجموعه گزینه Privacy and Security نیست.
 
Help photo
 
 
 

مرورگر Firefox

بعد از کلیک بر روی دکمه مطابق تصویر زیر مرورگر از شما اجازه دسترسی به میکروفون را میخواهد. در اینصورت باید گزینه Allow را زده و ضبط صدا را انجام دهید.
 
Help photo
 

 اما ممکن است به هر دلیلی بر روی گزینه Block کلیک شد شما می توانید مطابق تصویر زیر بر روی دکمه میکروفون کلیک کرده و میکروفون را فعال کنید.

 
Help photo