درگاه واسط نرم افزار مدیریت آموزشگاه

معمولا گرفتن درگاه بانکی و پیش نیاز آن دریافت اینماد برای سایت کار زمان بر و پر دردسری است و از طرفی لازمه ثبت نام آنلاین و دریافت شهریه بصورت آنلاین از دانش آموزان داشتن درگاه بانکی می باشد .

نرم افزار لنمیس این امکان را فراهم کرده که به راحتی و فقط با چند کلیک در عرض چند ثانیه درگاه بانکی را در اختیار موسسات قرار می دهد تا امکان دریافت شهریه از طریق درگاه بانکی برای موسسه فراهم شود.

فعال سازی درگاه واسط لنمیس هیچ هزینه ای ندارد و قوانین استفاده از بسیار ساده تر از سایر درگاه های واسط می باشد.

شما میتوانید تراکنش های انجام شده در درگاه لنمیس را از طریق بخش " مدیریت سرویس ها " ، "لیست تراکنش ها" مشاهده کنید. در صفحه اصلی هم در بخش اعتبار قابل برداشت نیز می توانید جمع تراکنش های تسویه نشده را مشاهده کنید.

نکته مهم :

در زمان تسویه حساب و انتقال پول به حساب آموزشگاه وارد بخش مدیریت سرویس ها شده و بر روی تسویه حساب کلیک کنید ، سپس مبلغ درخواستی را وارد کنید (حداقل مبلغ برای هر درخواست 500.000 ریال می باشد)

در صورتی که زمان درخواست تسویه شما 1 روز بعد باشد به آن 1 درصد کارمزد تعلق میگیرد و به ازای هر روز درخواست تسویه دیرتر 0.1 درصد از کارمزد کسر میشود ، به عنوان مثال در صورتی که درخواست تسویه برای 5 روز بعد باشد کارمزد آن 0.5 درصد و اگر 10 روز بعد باشد 0 درصد می باشد.