نحوه ورود به کلاس های آنلاین سامانه تحت وب آموزشگاه

برای ورود به کلاس آنلاین ابتدا وارد پرتال تحت وب و یا اپلیکیشن موبایل می شوید ،

در صورتی که کلاس آنلاین در روز داشته باشید تعداد آن بر روی آیکون آموزش آنلاین نمایش داده می شود ،

بر روی آموزش آنلاین کلیک کرده و از صفحه بعد بر روی جلسه مورد نظر دکمه شروع را کلیک کنید.

نکاتی که در زمان شروع جلسه باید مدنظر داشته باشید :

1- دانش آموز می بایست در زمان مشخص شده (ساعت و دقیقه و روز) بر روی شروع جلسه کلیک کرده و وارد کلاس شود (در صورتی که مدرس وارد جلسه شده باشد نیز دانش آموز می تواند وارد شود و در صورتی که مدرس وارد کلاس نشده باشد دانش اموز نمی تواند وارد کلاس شود حتی اگر زمان شروع کلاس رسیده باشد)

2- توصیه میشود حتما قبل از شروع جلسه موارد آموزشی از قبیل تست سرعت نت ، تست میکروفن و سایر موارد را انجام دهید.

3- توصیه می شود حتما از هدفون و یا هندزفری استفاده کنید و صدا را از طریق هدفون دریافت کنید به هیچ عنوان صدا را از اسپیکر دریافت نکنید.

4- قبل از ورود به کلاس ادوبی کانکت اپلیکیشن آن را که لینک دانلودش در همین صفحه وجود دارد دانلود و نصب کنید ، (برای نصب ادوبی بر روی گوشی می توانید آن را از کافه بازار دانلود و نصب کنید).

5- بعد از کلیک بر روی شروع جلسه از صفحه ای که برای شما ظاهر می شود بر روی گزینه open in application کلیک کنید و منتظر باشید تا نرم افزار برای شما اجرا شود.

6- بعد از ورود بر روی اپلیکیشن بر روی گزینه rais hand کلیک کرده تا با تایید آن میکروفن شما فعال شود.

7- در صورتی که از گوش استفاده میکنید ، بعد از فعال شدن میکروفن ، گزینه connect to microphone را انتخاب کرده و volume را بالا ببرید.

8- اگر از کامیپوتر استفاده می کنید و صدا شما خیلی زیاد و نامفهوم است به بخش تنظیمات صدا در کنترل پنل بروید و بوست میکروفن را کم کنید ، در ادامه بصورت تصویری توضیح داده شده است.