نکات مهم آموزش آنلاین اساتید از طریق نرم افزار تحت وب مدیریت آموزشگاه

لطفا موارد زیر را به دقت مطالعه بفرمایید ...

مهمترین مسئله در خصوص برگزاری یک کلاس با کیفیت سرعت و پایداری اینترنت است ، در ادامه به توضیحات در این خصوص خواهیم پرداخت ...

1- در صورتی که به هر دلیلی ارتباط شما با نرم افزار آموزش آنلاین با مشکل مواجه شد و از کلاس خارج شدید و یا نقش شما در جلسه تغییر کرده (host نبودید) حتما بر روی دکمه پایان جلسه کلیک کنید و  در صورتی که پایان جلسه به درستی انجام شد مجدد بر روی شروع جلسه کلیک کنید، (اینکار باعث میشود یک میتینگ جدید ایجاد شود) در صورتی که بعد از 5 الی 10 دقیقه مشکل برطرف نشد با آموزشگاه تماس بگیرید.

2- پیشنهاد میشود حداقل سرعت دانلود 4 الی 8 مگابیت و سرعت آپلود 1 الی 4 مگابیت باشد ، خصوصا اینترنت سمت مدرس می بایست کیفیت لازم را داشته باشد.

برای اطلاع از سرعت اینترنت خودتون میتوانید وارد سایت http://www.speedcheck.ir شوید.

3- توصیه میکنیم حتما از اینترنت ثابت استفاده کنید ، در واقع اگر از لپ تاپ استفاده می شود و اینترنت گوشی را هات اسپات می کنید حتما از طریق کابل به usb سیستم متصل کنید و از این طریق اینترنت را هات اسپات کنید و  حتی الامکان از اینترنت وای فای استفاده نکنید!

4- در زمان های پیک استفاده از اینترنت (ساعت 5 تا 8 عصر) توصیه میکنیم بجز مدرس شخص دیگری در کلاس آنلاین ویدئوی خودش (وب کم) را به اشتراک نگذارد ، همچنین حتما توصیه میکنیم مدرس قبل از شروع کلاس فایلهای مورد ارائه را آپلود و آماده کرده باشد تا نیاز نباشد این کار را در حین ارائه انجام دهد.

5- توصیه میکنیم بجای اینکه دسکتاپ را share کنید فایل مورد نظر را آپلود کنید و یا اینکه در زمان share دسکتاپ ، وب کم خود را خاموش کنید. فعال بودن وب کم و اشتراک گذاری دسکتاپ دو فرآیند آپلود محسوب می شود و از طرفی دو دانلود برای گیرنده ها حساب میشود، بنابراین خصوصا در زمان های پیک یکی از این دو فرآیند در آن واحد انجام شود.

6- مدرس برای ارائه از طریق نرم افزار ادوبی کانکت باید حتما از طریق کامپیوتر اینکار را انجام دهد و امکانات برای گوشی فراهم نیست.

7- اگر از اینترنت گوشی استفاده میکنید حتما بلوتوث  را خاموش کنید.

8- توصیه میکنیم به هیچ عنوان از فیلتر شکن یا پراکسی در حین برگزاری کلاس آنلاین استفاده نکنید.

9- به هیج عنوان در حین ارائه آپلود و دانلود متفرقه انجام ندهید.