سوالا آموزشی

سوالات متداول بخش مدیریت آموزشی

 بله؛ برای ورود اطلاعات اشخاص جدید بایستی از کد ملی معتبر استفاده نمود در غیر اینصورت با خطا مواجه خواهید شد.

درصورتیکه به هر علتی کد ملی شخص در دسترس نباشد کافیست ملیت را اتباع خارجی انتخاب و بر روی دکمه کلیک و سایر اطلاعات را ثبت کنید.

1 - جنسیت وی با جنسیت تعریف شده در کد کلاس متفاوت است.
2 - سطوح پیش نیاز آن درس را نگذرانده است.

برای فعال سازی نمایش دروس بدون پیش نیاز در جدول ثبت نام به هنگام ثبت نام و پیش ثبت نام آنلاین می بایست از منوی "عملیات موسسه > تنظیمات آموزشگاه > سربرگ ثبت نام فعال شود.

1 - زمان شروع کلاس فرا نرسیده است.
2 – استاد هنوز کلاس را شروع نکرده و وارد کلاس نشده است.

خیر؛ درصورت نیاز به حذف یک کد کلاس باید تمام عملیات مربوط به آن حذف شود بعنوان مثال چنانچه شخصی در کلاس ثبت نام شده باشد می بایست ابتدائا ثبت نام آن فرد حذف شود. ولی بهتر است به جای انجام این موارد کد کلاس ارشیو شده و کد کلاس جدیدی تعریف شود.

برای ویرایش جلسات یک کد کلاس و یا ثبت جلسات اضافه یا جبرانی و یا حتی حذف جلسات خاص می توان از منوی "عملیات موسسه > عملیات کد کلاس > تقویم کلاسی/ حضور غیاب" اقدام کرد.

بصورت پیش فرض هیچ تاریخی بعنوان تعطیلات در سامانه وجود ندارد و جهت اعمال روزهای تعطیل به هنگام تعریف کد کلاس باید از منوی "سایر امکانات > تقویم تعطیلات" را ثبت کنید .

جهت حذف و یا ویرایش یک ثبت نام از مسیر زیر اقدام نمائید: "منوی عملیات موسسه > اشخاص > لیست ثبت نام ها > دکمه ویرایش و یا حذف ثبت نام".